Головна Новини шоу-бізнесу

Переможці розіграшу призів від «Українського музичного ярмарку»
Вівторок, 09 жовтня 2018, 18:43

 

Переможцями розіграшу призів від «Українського музичного ярмарку» стали дві Ірини:

  1. Ірина Бутко (м.Київ) – отримає навушники Beyerdynamic DTX 350 m black від компанії «Реал мюзік».
  2. Ірина Семенюк (м.Луцьк) – отримає навушники універсальні BEHRINGER HPM1000 від компанії «Юритмікс».
 
Система з ручним мікрофоном Audio-Technica ATW-13F
Понеділок, 08 жовтня 2018, 07:54

 

 

Audio-Technica ATW-13F – якісний продукт від японського виробника. ATW-13F входить в бюджетну лінійку AT One, це одна з кращих радіосистем на ринку за розумні гроші.

Далі…
 
Динамічні внутрішньо канальні моніторні навушники Sennheiser IE 40 Pro
Неділя, 07 жовтня 2018, 07:36

 

 

Завдяки вдосконаленню динамічних драйверів IE 40 PRO ви отримаєте якісний персональний моніторинг на сцені!

Далі…
 
Нові акустичні системи AMC
Субота, 06 жовтня 2018, 06:38

 

 

Нові акустичні системи категорії Public Adress балтійської компанії AMC Pro: Power Box 51 (2X20W) і Power Box 61 (2X30W) представляють собою пару двосмугових гучномовців, один з яких має вбудований стерео підсилювач класу D, а другий є пасивним, що підключається через роз`єм Euroblock.

Далі…
 
Українська мережа магазинів музичних інструментів «JAM» спільно з компанією Yamaha репрезентують конкурс для справжніх барабанщиків!
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 09:47

 

 

Конкурс на кращий барабанний грув! Переможці отримають цінні призи!

Далі…
 
Активна акустична система Proel V10PLUS
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 09:33

 

 

Серія V PLUS – це еволюція знаменитих акустичних систем V-серії від PROEL, що забезпечують абсолютну цінність з точки зору продуктивності, проектування і дизайну за більш доступною ціною.

Далі…
 
Звук і виразність, які сприяють швидкому зростанню майстерності
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 07:12

 

 

Барабанний модуль Roland TD17

Звуковий модуль TD-17 має цілу низку цифрових функцій, що дозволяють підвищити рівень володіння ударними. Аудіопроцесор запозичений у флагмана лінійки – TD-50 і забезпечує професійну якість і виразність тембрів ударних, які гранично точно імітують звук акустичних. Вбудовані функції навчання дозволяють удосконалювати техніку виконання, стежити за її прогресивним розвитком і сприяти зростанню мотивації музиканта. Можна грати під супровід улюблених треків або під час перегляду онлайн-уроків, слухаючи звук, який приймає по бездротовому каналу Bluetooth зі смартфона, сполученого з TD-17. В результаті щоденні заняття перестануть здаватися такими вже нудними. Безліч інтерактивних опцій, реалізованих в TD-17, дозволять вам стати кращим барабанщиком з кращих та вкажуть найкоротший шлях для досягнення цієї мети.

Далі…
 
Компанія Зінтеко презентує на своєму стенді новий бренд – FOTIS AUDIO
Четвер, 04 жовтня 2018, 14:07

 

 

Компанія FOTIS AUDIO утворена м. Києві в результаті розвитку співробітництва українських аудіо-інженерів з компанією FOTIS SOUND, яка є найбільшою прокатною компанією Польщі, що має в парку оренди системи К1, К2 та v-DOSC.

Далі…
 
Кафедра звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 04 жовтня 2018, 13:44

 

 

Кафедра звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – єдина в Україні, що готує технічних спеціалістів для телебачення та кінематографу, а також фахівців у галузі електронних та інформаційних технологій за освітньою програмою (спеціалізацією).

Далі…
 
Компанія АРТ-Р візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 04 жовтня 2018, 12:36

 

 

Компанія «АРТ-Р» заснована у 1992 році.

Далі…
 
Спілка звукорежисерів України візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 04 жовтня 2018, 12:30

 

До уваги відвідувачів ярмарку 12 жовтня о 16:00 пропонується доповідь «Використання радіосистем в сучасних умовах. Частотна координація»

Доповідачі: Сергій Головін, Віктор Марков – провідні фахівці галузі.

 
Портативна акустична система LUCAS NANO 608i з Bluetooth від HK Audio
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:02

 

 

Цього року асортимент магазину компанії «Індіго Мюзік» поповнила продукція відомої німецької компанії НК audio.

Далі…
 
Надійна радіосистема від Prodipe
Четвер, 04 жовтня 2018, 08:42

 

 

Prodipe TT100 SOLO UHF – це один з популярних ручних динамічних мікрофонів ТТ1. Враховуючи його популярність було розроблено безпровідний варіант. Французький продукт працює за будь-яких умов і задовільнить по своїм технічним характеристикам найвибагливішого споживача. Він надійний і простий у користуванні. 100 UHF частоти системи з автопошуком і автокалібруванням доступних частот робить цю систему максимально надійною, а головне це впевнений постійний сигнал. А відомий капсуль, який став легендою і випробувані часом схеми дозволяють радіосистемі повністю зберігати баланс голосів для професійного використання.

Далі…
 
Системи MAG Audio для прем'єри «Серенади Сонячної долини»
Четвер, 04 жовтня 2018, 06:08

 

 

Незважаючи на те, що театральний сезон тільки розпочався, в Жовтневому палаці (Київ, Україна) вже пройшла одна з найбільш очікуваних прем'єр – «Серенада Сонячної долини», переосмислена версія однойменної класики. Тут – блискучий акторський склад, постановка відомого режисера, робота талановитої творчої команди, а також музика Гленна Міллера в живому виконанні.

Далі…
 
2,5-смугові студійні монітори Focal Shape Twin
Середа, 03 жовтня 2018, 07:33

 

 

Focal Shape Twin

 

На ринку є багато моніторів. Незалежно від ціни вони не дуже відрізняються по дизайну. Зазвичай вони мають 2-смуговий дизайн – НЧ-динамік + ВЧ-динамік. Нудьга ... На тлі таких конструкцій останні монітори Twin Focal Shape просто унікальні: рівень інноваційних технологій і матеріалів, з яких вони зроблені, свідчить про те, що це щось з розряду НАСА ...

Далі…
 
СР серія – нові бюджетні активні акустичні системи від QSC
Вівторок, 02 жовтня 2018, 07:07

 

 

Висока продуктивність, чудова якість і надійність. Це основоположні риси бренду QSC і причина, по якій мільйони професіоналів по всьому світу довіряють QSC, отримуючи натомість відмінний досвід і незабутні виступи. Серія CP слід традиції, пропонуючи, крім усього іншого, ультра компактний формат і лідируючу якість у своєму класі.

Далі…
 
Приголомшлива електронна ударна установка початкового рівня TD-1DMK V-Drums
Понеділок, 01 жовтня 2018, 07:42

 

 

Представляємо чергову новинку від Roland — електронну ударну установку TD-1DMK з легендарними тембрами і виконавчими функціями V-Drums, початкового рівня. Установка обладнана знаменитими педами з двошаровою сітчастою мембраною компанії Roland і навчальними функціями. Інструмент забезпечує аналогічні відчуття при грі, як при роботі з акустичною ударною установкою. Крім того, зручний доступ до потужного інструментарію для вдосконалення навичок гри з вбудованою функцією викладача. А також безкоштовними файлами Melodics для навчального програмного забезпечення V-Drums для Mac/Windows. Roland TD-1DMK V-Drums — ідеальний вибір для початківців і тих, хто продовжує навчання барабанщиків. Дана установка також стане прекрасним вибором для дорослих, які вирішили згадати давно забуті навички. Вона забезпечить повноцінні відчуття при грі на ударних в поєднанні з компактними розмірами. Найважливіше, що передбачена можливість займатися в навушниках. Таким чином, TD-1DMK є творчим, надихаючим інструментом, здатним відкрити чудовий світ барабанного мистецтва буквально кожному.

Далі…
 
Roland JUNO-DS76 — розширення меж творчості та неповторне звучання
Неділя, 30 вересня 2018, 07:24

 

 

Кожного року в рамках заходу Music Connects, компанія Roland представляє ряд новинок. Однією з представлених новинок на цьогорічному заході, став синтезатор JUNO-DS76. Інструмент поповнив собою популярну лінійку синтезаторів JUNO-DS. Нова 76-клавішна модель, забезпечує розширені можливості творчого вираження для виконавців на синтезаторі та органі. Подібно всім іншим моделям цієї серії, синтезатор JUNO-DS76 характеризується полегшеною конструкцією для простоти транспортування. Крім того, володіє широким набором професійних тембрів для роботи в будь-якому музичному стилі. Також в ньому передбачена можливість живлення від батарейок для мобільних виступів. Обладнаний 76-нотною синтезаторною клавіатурою, він є ідеальним вибором для музикантів, бажаючих розширити свій музичний арсенал. В перше чергу, за рахунок використання декількох тембрів, розподілених по різним діапазонам клавіатури.

Далі…
 
Стильний синтезатор Roland AX-Edge – нове досконале рішення для сцени
Субота, 29 вересня 2018, 07:53

 

 

Минулого тижня в рамках заходу Roland Music Connects, японський виробник представив новий ефектний синтезатор AX-Edge Keytar. Нова клавіатура є результатом тривалої співпраці по вдосконаленню інструментів цього класу з артистами світової популярності. Дана співпраця триває вже протягом декількох десятків років. Новинка оснащена 49 повнорозмірними клавішами та пропонує добірку професійних тембрів, оптимізованих для наплічного синтезатора. Цей інструмент відрізняється витонченим сучасним дизайном. Крім того, є унікальна можливість встановлювати різні накладки Edge Blade, які змінюють зовнішній вигляд синтезатора. Компактний, з живленням від батарей, AX-Edge є потужним мобільним інструментом. Як результат, надається можливість вивести в центр сцени виконуючого соло клавішника. Відповідно, увага всієї аудиторії сконцентровується саме на його виконанні.

Далі…
 
Компанія Зінтеко візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 18:21

 

 

Компанія Zinteco займає лідируючи позиції в галузі технічного забезпечення видовищних заходів, фестивалів, концертів і турів в Україні. Ми надаємо повний спектр послуг в царині технічного забезпечення професійним світловим, звуковим і сценічним обладнанням, починаючи від розробки дизайну до реалізації проектів ...

 

Більш детальніше на сайті компанії «Zinteco»

 
Компанія РеалМюзік візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 16:07

 

 

Компанія РеалМюзік – провідний дистриб`ютор всесвітньо відомих виробників професійного звукового, світлотехнічного, відеообладнання та музичних інструментів.

Далі…
 
Компанія ЮРИТМІКС візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 15:56

 

 

В грудні вже далекого та буремного 1991 року, у котрому відродилась незалежна держава Україна, розпочала свою діяльність компанія «TІК-TАК», правонаступницею якої згодом стала компанія «ЮРИТМІКС».

Ще на початку своєї діяльності компанія «ЮРИТМІКС» зробила ставку не тільки на короткочасний комерційний успіх, а на довгострокове та ефективне входження на ринок музичного обладнання та інструментів, що тільки-но почав формуватися.

Одна із запорук успіху «ЮРИТМІКС» – вдалий вибір першого та стратегічного партнера, яким стала всесвітньо відома японська компанія Roland.

 

Більш детальніше на сайті компанії «ЮРИТМІКС»

 
Компанія АУДІО МАСТЕР візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 14:15

 

 

Звукотехнічна інженерна компанія «АУДІО МАСТЕР» з 1998 року працює на ринку професійного аудіо України як постачальник звукотехнічного обладнання та комплексних рішень для конференц-залів, радіо і телебачення, торгових підприємств і готелів, спортивних споруд, парків і атракціонів, вокзалів і аеропортів, виставкових комплексів і культових споруд.

Кожному клієнту вона допомагає знайти оптимальне рішення, яке має реалізувати поставлену задачу, а широкий спектр пропонованого звукотехнічного обладнання дозволяє реалізувати як бюджетні проекти, так і завдання преміум класу. Компанія здійснює проектування, поставку, монтаж, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування поставленого обладнання.

 

Більш детальніше на сайті компанії «АУДІО МАСТЕР»

 
Компанія MAG Audio візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 12:20

 

 

MAG Audio, найбільший у Східній Європі виробник професійного звукового обладнання, є незмінним учасником виставки «Український Музичний Ярмарок». І цього року на виставці компанія представить оновлений модельний ряд, дізнатися про можливості та функціонал якого ви зможете на стенді MAG Audio, а також на презентації від спеціалістів компанії, яка відбудеться 12 жовтня о 12:00 у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

Далі…
 
Компанія «Technology Group» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 11:46

 

 

Цього року компанія Technology Group представляє на своєму стенді нові моделі звукового обладнання від всесвітньо відомих брендів. У рамках виставки «Український музичний ярмарок» буде проведена демонстрація потужного сетапу від Funktion One, ми проведемо майстер-класс з налаштування звуку.

Далі…
 
Компанія «Алегро-Мюзік» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Четвер, 27 вересня 2018, 09:13

 

 

Компанія «Алегро-Мюзік» гідно буде представлена на виставці «Український Музичний ярмарок 2018», що проходитеме з 11 по 13 жовтня в міжнародному виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Основною місією компанії є участь у розвитку музичної культури України. Наші прямі завдання полягають в постачанні якісних музичних інструментів, звукового і світлового обладнання, DJ обладнання та інших музичних аксесуарів. До складу компанії входить роздрібна мережа музичних магазинів Музикант, інтернет-магазин, підрозділи дистрибуції, інсталяції, оренди та сервісної підтримки обладнання. На сьогоднішній день працюють представництва компанії в Києві та Одесі. Компанія є ексклюзивним дистрибутором на території України продукції більше 40 світових виробників музичних інструментів і обладнання переважно Європейських і Американських брендів. Основні бренди, представлені в нашому асортименті на сьогоднішній день: PREMIER, PEACE, LEWITT, ARTURIA, ORLA, BESPECO, GEMINI, FERNANDES, HIWATT, LAG, MAXIMUM-ACOUSTICS, HORA, ZALIZO, UFIP, EBS, SOURCE AUDIO та ін.

Далі…
 
AUDAC – функціональність і якість
Середа, 26 вересня 2018, 08:07

 

 

Бельгійська компанія AUDAC вже більше 25 років займається розробкою і виробництвом широкого спектру аудіо обладнання. Обладнання AUDAC вже довело свою функціональність і якість бездоганною роботою протягом багатьох років в різних куточках світу.

Далі…
 
Нова карта Waves для мікшерів Allen & Heath SQ
Субота, 22 вересня 2018, 06:30

 

 

Allen & Heath розширив свій арсенал мережевих карт, додавши опцію Waves SoundGrid.

Карта SQ Waves забезпечує будь-який SQ-мікшер з інтерфейсом 64x64 96 кГц або 48 кГц доступом у мережу Waves SoundGrid через порт введення-виведення.

Далі…
 
Q-SYS™ об'єднує корпоративні локації LinkedIn
П'ятниця, 21 вересня 2018, 07:22

 

 

Конференц-зал однієї з корпоративних локацій LinkedIn

 

Мережа LinkedIn – одна з найбільших у світі соціальних платформ, яка стрімко розвивається і більше 500 мільйонів чоловік створюють і обслуговують з нею свої бізнес-мережі. Для швидкої, ефективної і гнучкої роботи мережі LinkedIn була обрана платформа Q-SYS, яка гарантує найкращу інтеграцію об'ємних багатоцільових переговорних залів відразу у декількох корпоративних локаціях.

Далі…
 
Компанія «Гало» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Четвер, 20 вересня 2018, 07:50

 

 

Компанія Гало займається поставкою, монтажем та обслуговуванням звукового, світлового та відео-обладнання для клубів, ресторанів, торгово-розважальних центрів, магазинів, спортивних та культових закладів, готелів тощо …

 

Більш детальніше на сайті компанії «Гало»

 
Компанія «Шоу-Техніка» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Середа, 19 вересня 2018, 07:26

 

 

Компанія «Шоу-Техніка» працює на українському ринку в області професійного обладнання для шоу-бізнесу з вересня 2005 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, здатного реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Креативний підхід та нестандартні рішення в комплексі з високим рівнем професіоналізму …

 

Більш детальніше на сайті компанії «Шоу-Техніка»

 
Компанія «EcoSound» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»
Вівторок, 18 вересня 2018, 07:30

 

 

Компанія EcoSound – лідер українського ринку акустичних матеріалів.

Далі…
 
Тюнер JOYO JT-305
Понеділок, 17 вересня 2018, 07:31

 

 

JOYO JT-305 – ідеальний вибір для кожного гітариста, адже пропонує точне та швидке налаштування Вашого інструмента, а завдяки ергономічному розміру чудово доповнить педалборд. Тюнер має неймовірно міцний корпус із сталі, тому педаль довговічна та надійна.

JT-305 працює у 3-х режимах: хроматичний, гітара, бас-гітара. Тюнер оснащений і режимом True Bypass, що є необхідним для живих виступів. Кольоровий дисплей має 4 різні режими роботи й чудово відображає процес налаштування в темноті та на сонячному світлі. Чудовий тюнер для педалборда з бюджетною ціною.

Далі…
 
Інноваційна система DAS Audio AERO40 в Україні
Неділя, 16 вересня 2018, 07:50

День міста Миколаїв. 08 вересня 2018 р.

Aero 40A – це трьох смугова система лінійного масиву, яка об`єднує можливості віддаленого моніторингу та управління. Унікальна конфігурація Aero 40A Advanced Line Array System (ALAS ™) включає 12-дюймовий динамік у конфігурації з бас-Хорном для кращого відтворення НЧ.

Середній діапазон обробляється новим 8-дюймовим спікером, розробленим спеціально для Aero 40A. Високочастотне відтворення залежать від двох D.A.S.M-75N, на новому хвилеводі BPS-2912.

Трьохканальний високопродуктивний підсилювач класу D оснащений блоком живлення в режимі перемикання (SMPS) і комплексним пакетом захисту як для підсилювача, так і для компонентів. Перший канал підтримує низькочастотний канал, другий канал – в середньому діапазоні з каналом три, годує високочастотні драйвери. Aero 40A включає новітні процесори цифрових сигналів. FIR-фільтри забезпечують ідеальне вирівнювання АЧХ, що забезпечує виключно рівномірне покриття аж до точки обрізу кросовера.

Далі…
 
Джейсон Ларокка обирає монітори Dynaudio BM15
Субота, 15 вересня 2018, 07:20

 

 

Індустрія проаудіо – широка палітра, що охоплює безліч ніш. Мікшування музики спеціально для художніх фільмів є однією з них, і в ній спеціалізується відомий звукорежисер Джейсон Ларока (Jason LaRocca). При створенні міксів аудіо для голлівудських блокбастерів він повністю покладається на монітори BM15 від Dynaudio.

Далі…
 
Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису
П'ятниця, 14 вересня 2018, 07:03

 

 

Чудова новина для тих, хто любить створювати власну музику за допомогою смартфона або планшета. Адже саме для вас незабаром стане доступним для продажу компактний мікшер Roland GO: Mixer Pro. Новинка являє собою вдосконалену версію компактного мікшера GO: Mixer, сумісного з iOS- і Android-пристроями. Відповідно, як і його попередник, новинка орієнтована на мобільних музикантів. Крім того, пристрій стане незамінним помічником для відеоблогерів, ну і звісно ж, для всіх інших творців контенту.

Далі…
 
Читайте також:
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 62
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України