Головна Новини шоу-бізнесу Семінар практикум «АКАДЕМІЯ ЮРИТМІКС-2017»

Семінар практикум «АКАДЕМІЯ ЮРИТМІКС-2017»
Понеділок, 24 квітня 2017, 07:18

 

 

Семінар практикум «Академія Юритмікс-2017» відбувся з 20 по 22 квітня 2017 року у відпочинковому комплексі «Водограй», що в Закарпатті. Семінар проводився для спеціалістів, продавців магазинів, консультантів, менеджерів з продажу регіональних представництв.

Учасники семінару практикуму «Академії Юритмікс» мали змогу ознайомитись з новинками продукції 2017 року та прослухали курс лекцій з техніки продажу та його ефективних механізмів просування товарів на музичному ринку. В ході навчання були представлені бренди всесвітньо відомих музичних компаній: Roland, Boss, Shure, M-Audio, RCF, Mapex, Remo, Vic Firth, PP Drums, Behringer, TurboSound, Proel, Taylor, Alvarez, Alhambra, Vintage, Falcon, TC Electronic, TC Helicon, Omnitronic та інші.

 

 

Семінар практикум відбувався за змістом:

  • «Музична індустрія 2017 року» – позиціонування на ринку музичного обладнання.
  • Презентація новинок 2017 року.
  • Презентації нових дистрибуцій.
  • Демонстрація новинок.

 

 

В процесі навчального семінару учасники отримали навички:

  • Чітко представляти цінність продукту/товару фірми, вміти грамотно «подати» його клієнту.
  • Впливати на потенційного покупця з цілю здійснення продажу товару/послуги.
  • Розробляти системну стратегію продажу товару/послуг фірми.
  • Ефективно використовувати простір в торговому залі, основні правила викладки товарів, тематично-брендові зони викладки товарів, зони промоушн, рекламні заходи в магазині та інше.
  • Реагувати на претензії клієнтів та використовувати комунікаційні прийоми, впливати на успіх продажу.

 

 

Семінар практикум окрім теоретичних занять, містив в собі також демонстрації окремих музичних товарів, а також сприяв обговоренню різних робочих питань. Після закінчення навчання, кожен учасник заходу отримав підтверджуючий сертифікат про пройдений курс з підвищення кваліфікації продавців музичного обладнання «Академія Юритмікс-2017».

У рамках семінару практикуму в поза навчальний час, всі учасники семінару мали нагоду відпочити в оздоровчому комплексі «Жайворонок» – єдиному в Україні критому термальному басейні, що знаходиться в центрі міста Берегово в Закарпатті. Відтак дружня комфортна атмосфера семінару сприяла плідній співпраці учасників, а гарний настрій – чудовому проведенню часу.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України