Головна Новини шоу-бізнесу Line 6 представляє новий гітарний мультиефект-процесор топ класу HELIX LT

Банер
Line 6 представляє новий гітарний мультиефект-процесор топ класу HELIX LT
Вівторок, 25 квітня 2017, 07:11

 

 

Гітарний процесор Helix LT має просунуту технологію моделювання «HX Modeling», як і флагманські моделі Line6 Helix і Helix Rack. Оснащений великим набором інтерфейсів і апаратною конфігурацією, Helix LT забезпечує найвищий рівень звучання, гнучкості настроювань і керування у своєму класі.

Відзначена нагородами технологія моделювання «HX Modeling» за допомогою потужного двопроцесорного «движка» на чипах Analog Devices SHARK DSP з тактовою частотою 450 Мгц відтворює звучання підсилювачів, кабінетів, мікрофонів і ефектів з високоякісним звуком й динамікою. Великий кольоровий ЖК дисплей і чутливі до торкання футсвічі з мульти-колірною індикацією дозволяють швидко, зрозуміло й зручно управляти процесором.

 

 

Великий набір входів і виходів, а також широкі можливості маршрутизації дозволять легко інтегрувати Helix LT у будь-який гітарний риг і забезпечити гнучкість роботи у широкому спектрі завдань, як на сцені, так і в студії. Helix LT повністю сумісний із пресетами флагманських моделей Helix, і як і вони, пропонує інтеграцію й керування моделюючими гітарами Variax®.

З новим Helix LT, наймогутніша платформа й технологія гітарного моделювання стає доступнішою та безкомпромісною!

Просунута технологія моделювання «HX Modeling»

Оснащений «движком» «HX Modeling», Helix LT пропонує більше обчислювальної потужності, чим будь-який мульти-ефект процесор у цьому класі. Звучання лампових підсилювачів відтворене максимально детально з відмітною дійсністю й динамікою – кожний компонент підсилювача був ретельно обмірюваний, змодельований і потім зрівняний зі своїм прообразом. Мікрофони, кабінети й ефекти також відтворені максимально точно й правдиво, щоб звучати 100% пізнаване в порівнянні з легендарними студійними приладами й педалями. Крім цього, Helix LT дозволяє завантажувати й використовувати імпульси кабінетів (IR), щоб ще більше розширити ваші можливості й персоналізувати своє звучання. З безкомпромісною якістю звучання сімейства Helix і значним динамічним діапазоном в 123 дб, Helix LT забезпечує природнє, натуральне й чуйне звучання.

 

 

Неймовірна простота використання

Helix LT пропонує таке ж просунуте керування настроюваннями й звучанням, як і Helix / Helix Rack. Зі зрозумілим і інтуїтивним інтерфейсом, що дозволяють швидко створювати своє звучання й просте взаємодіяти з різними елементами керування – при цьому, з мінімальним рівнем підглядання в посібник користувача й поглиблення в складне підменю. Великий кольоровий ЖК дисплей відображає весь сигнальний шлях і відкриває миттєвий доступ до параметрів підсилювача й ефектів. Helix LT оснащений такими ж чутливими до торкання футсвічами, як і Helix і Helix Control, дозволяючи вибирати блок для редагування простим торканням. Кольорові світлодиодні кільцеві індикатори у футсвічей допоможуть візуально визначати який тип ефекту призначений на той або інший перемикач. Helix LT здатний одночасно обробляти 4 стерео доріжки й зберігати настроювання у пресет, дозволяючи вам створювати комплексні рішення маршрутизації ефектів на кожний окремий патч.

Грайте й набудовуйте свій звук одночасно

Частиною завдання при розробці сімейства продуктів Helix було дозволити гітаристам взаємодіяти з технологією більш інтуїтивно й зрозуміло, спрощуючи створення своїх звучань. Це означає, що вам не потрібно буде припиняти грати, щоб повернути ту або іншу ручку. У режимі редагування «Pedal Edit Mode» ви зможете редагувати будь-який параметр за допомогою ноги; просто виберіть блок і параметр, який прагнете змінити, і відрегулюйте його значення використовуючи педаль експресії.

Оптимальна конфігурація входів/виходів

Завдяки кращому в класі набору входів/виходів у комбінації із широкими можливостями маршрутизації, Helix LT забезпечує оптимальну гнучкість при роботі як у студії, так і на сцені, а також може бути легко інтегрований у будь-який «лайв» або студійний сетап. Цифровий інтерфейс L6 Link забезпечує інтеграцію із сумісними продуктами Line 6, у тому числі з активними акустичними системами Stagesource® для роботи вживу. Ексклюзивна інтеграція моделюючих гітар Variax забезпечує ще більше контролю й творчого натхнення, зі швидким викликом з пам`яті пресету моделі й ладу віртуального інструменту, можливістю керування ефектами, а також забезпечуючи живлення гітар Variax – і все це по одному кабелю.

Простий у використанні редактор для MAC/PC

Як і в інших продуктів сімейства Helix, пресети для Helix LT можна створювати й редагувати за допомогою програмного забезпечення Helix Edit для Mac® і ПК. Програмне забезпечення Helix Edit дозволяє перетаскувати підсилювачі, кабіни й ефекти для побудови комплексних сигнальних ланцюжків. Швидка реорганізація, перейменування, редагування тонів і зміна ярликів «Performance View», миттєва візуалізація кожного елементу редагування робочого процесу – і все це у вашому комп`ютері.

Сумісність пресетів з іншими моделями HELIX

Володіючи такими ж звуками, робочим процесом і редактором, як Helix Rack і Helix, пресети Helix LT сумісні з існуючими продуктами Helix, у тому числі із плагіном Helix Native. Це робить Helix LT відмінним вибором для гітаристів, які шукають оптимальний апарат для живих концертів або гастролей, або тих, хто прагне придбати резервний варіант для свого Helix або Helix Rack.

Регулярні оновлення

Line 6 зосереджені на продовженні еволюції сімейства Helix, відповідаючи на запити й рекомендації своїх покупців. Прямуючи по шляху Helix і Helix Rack, власників Helix LT чекають регулярні оновлення «прошивання», які додають моделі підсилювачів і ефектів, функції для підвищення зручності й гнучкості робочого процесу, а також інші поліпшення.

 

 

 • Потужний движок «HX modeling engine» на дві SHARK DSP 450 Мгц c 4-мя дискретними стерео сигнальними шляхами.
 • 63 моделей підсилювачів, 37 моделей кабінетів, 16 моделей мікрофонів і 102 ефектів (v2.20).
 • Імпортування імпульсів кабінетів 1024/2048.
 • 12 ємкісно-чутливих футсвічей – торкання для редагування, утримання для призначення, натискання для запуску.
 • Кольоровий TFT LCD дисплей 6.2`` 800х480 точек.
 • Режим Pedal Edit для настроювань без допомоги рук (керування параметрами переноситься на футсвічі й педаль експресії).
 • Миттєве призначення футсвічей і контролерів.
 • До 2-х педалей експресії (вбудована + вхід для опціональної педалі), можливість. перемикання каналів підсилювача й поглиблене MIDI керування.
 • Широкий набір входів/виходів для ідеальної інтеграції з будь-яким устаткуванням.
 • Стерео петля ефектів.
 • Лупер - 60 сек. стерео / 120 сек. Моно.
 • USB аудіоінтерфейс 24 біт 96кГц, 8 входів / 8 виходів.
 • Цифровий вихід AES/EBU і вхід VDI для моделюючих гітар Variax/JTV.
 • Вражаючий динамічний діапазон 123 дб на гітарному вході для одержання максимальної якості звучання й ультра малих шумів.
 • Аналогові виходи: 2 х 1/4`` Jack (небалансові), 2 х XLR (балансові).
 • Вихід для навушників: 1/4`` TRS Jack.
 • Турова конструкція.

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер