Головна Новини шоу-бізнесу Зустрічайте X1 S – новий конденсаторний мікрофон від sE Electronics

Банер
Зустрічайте X1 S – новий конденсаторний мікрофон від sE Electronics
Четвер, 27 квітня 2017, 07:54

 

 

X1 S – це вдосконалена версія бестселера sE, мікрофону X1, створеного для ідеального звуку у будь-якій ситуації, яку тільки можна собі уявити. Коли компанія se у 2010 році представила мікрофон X1, він був заявлений як доступний конденсаторний мікрофон ручного складання.

Величезний динамічний діапазон, рівень SPL, відповідний до можливостей даного класу, розширені функції суттєво підвищують гнучкість мікрофону. X1 S був удосконалений у кожному аспекті, при цьому він ще більш доступний, чим оригінал.

«Не пройшло й доби з моменту появи в мене нового X1 S, як я вже використовував його для продакшну із кращими музикантами», – казав Ronan Chris Murphy, саундпродюсер-звукорежисер King Crimson, Terry Bozzio, Steve Morse, Ulver.

 

 

Разработанный на замовлення капсюль ручної роботи

 

 

X1 S, як і його попередник, містить конденсаторний капсуль ручного складання, ретельно продуманий фахівцями sЕ, що володіють багаторічним досвідом. У результаті створений високоякісний капсуль, який здатний записувати музичні інструменти на найвищому рівні.

Висококласна електроніка

 

 

Якщо оригінальний X1 був потужним, то вдосконалена електроніка X1 S переносить звук на абсолютно новий рівень, забезпечуючи самий широкий динамічний діапазон у даному класі. Завдяки повністю переглянутому дизайну новий мікрофон має посилену чутливість, має значно збільшений рівень SPL (up до 160 дБ!) і відрізняється супер ефективним скороченням шуму.

Два, що перемикаються рівня аттенуації

 

 

Перемикання з -10 дБ на -20 дБ забезпечує широкий динамічний діапазон, дозволяючи застосовувати мікрофон у великій кількості ситуацій, у тому числі в якості близько розташованого мікрофону, навіть для найгучніших інструментів, наприклад, електрогітари, мідних духових інструментів і бас-бочки.

Два, що перемикаються фільтра LOW-CUT

80 Гц або 160 Гц – два фільтри допомагають усунути низькочастотний шум або звук від удару ногою, а також компенсувати надмірні баси (ефект близькості мікрофону) при близькому розміщенні.

 

 

Повністю металевий корпус і високоякісне покриття

На відміну від корпусів деяких інших мікрофонів «початкового рівня», повністю металеве шасі X1 S забезпечує ефективне відхилення будь-яких електричних перешкод або шумів. Високоякісний фініш гарантує відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років експлуатації.

 

 

Позолочений XLR-конектор

Гарантує підключення без втрати сигналу на багато-багато років ...

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер