Головна Новини шоу-бізнесу Бездротові навушники Byron BTA

Банер
Бездротові навушники Byron BTA
Понеділок, 01 травня 2017, 06:27

 

 

 

У світі насолоди музикою на ходу з`явилося нове ім`я: Byron. Нова серія навушників від Beyerdynamic поєднує в собі відмінний звук, висока якість і легкість у використанні.

Натуральний звук

Внутріканальні навушники Byron BTA забезпечують деталізоване звучання музики з вашого улюбленого мобільного пристрою. Натуральний звук високого дозволу з бархатистими басами – це дійсне задоволення від музики. Завдяки спеціально адаптованому цифровому процесору (DSP) топова модель серії має ще більш зроблене й збалансоване звучання, втілюючи високі стандарти якості виробника.

 

 

Бездротова передача звуку

Byron BTA – це бездротові навушники в лінійці продукції Beyerdynamic. Музика й телефонні дзвінки передаються через Bluetooth. Це дає вам абсолютно новий рівень гнучкості, при цьому звук, як завжди, залишається відмінним. Усі пристрої для програвання можуть повністю розкрити свій потенціал, що гарантує високу якість передачі звуку через Bluetooth. Перетворювачі для правого й лівого вуха з`єднано один з одним за допомогою короткого кабелю. Навушники дуже просто й без проводів підключаються до вашого мобільного пристрою через Bluetooth. Заплутані дроти навушників тепер у минулому.

 

 

Довгі години насолоди музикою

Висококласна батарея, що заряджається, харчує навушники енергією до 7,5 годин. Голосове нагадування проінформує про поточний рівень заряду батареї. Будь-який з Usb-портів може застосовуватися для підзарядки, наприклад, можна використовувати смартфон або ноутбук. Практична підставка для швидкої зарядки поставляється в комплекті.

 

 

 

Дистанційне керування для навушників, відсутність необхідності в мікро-Usb-порту. Підставка може залишатися підключеної до PC, у той час як навушники можна легко витягти, якщо це необхідно. І навіть більше: процес зарядки тепер займає менше часу. Топова модель вимагає лише 90 хвилин для повної зарядки замість двох годин.

 

 

Мікрофон і дистанційне керування

Byron BTA оснащений 3-кнопковим пультом дистанційного керування й мікрофоном hands-free для використання із пристроями Apple і Android. Усі функції відтворення можуть легко контролюватися – без необхідності діставати смартфон або планшет з кишені. Ви можете використовувати дистанційне керування, щоб поставити музику на паузу, перейти до наступного треку або відрегулювати гучність. Також можна дистанційно регулювати гучність на девайсах з Android. Завдяки вбудованому мікрофону hands-free навушники Byron BTA можуть застосовуватися не тільки для прослуховування музики, але й для телефонних дзвінків. Відповісти на дзвінок надзвичайно просто, так само як і закінчити його, використовуючи при цьому кожній з популярних смартфонів.

 

 

 

Комфорт у використанні

Звичайно, для забезпечення повноцінної якості звуку й комфортних відчуттів при тривалому прослуховуванні музики необхідна ідеальна посадка навушників. Навушники Byron BTA поставляються разом зі знімними силіконовими вкладишами трьох розмірів. Ви легко підшукаєте варіант, відповідний до розміру вашого вуха.

 

 

 

Крім того, компанія врахувала той факт, що деякі люди бувають дуже активними під час носки навушників: для цього передбачено два фіксатори. Силіконові аксесуари прекрасно фіксують навушники, а самі вкладиші ідеально сидять у вушному каналі.

Огляд функцій

  • Натуральний звук звук високого дозволу.
  • Високоякісний мікрофон hands-free для телефонних дзвінків з 3-кнопковим дистанційним керуванням (сумісність із пристроями Apple і Android).
  • Ідеальна посадка й комфорт у використанні навушників завдяки трьом парам вкладишів різного розміру, а також парі фіксаторів.
  • Фіксуючі магніти, легкий алюмінієвий корпус і вишукане покриття.

 

 

 

Аксесуари

  1. Три пари силіконових вкладишів різного розміру.
  2. Одна пара фіксаторів.
  3. Підставка для зарядки USB-A.
  4. Затискач для кабелю.
  5. М`який чохол.
  6. Інструкція.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер