Головна Новини шоу-бізнесу Нове надходження: Dunlop / MXR / CryBaby!

Банер
Нове надходження: Dunlop / MXR / CryBaby!
Середа, 03 травня 2017, 07:15

 

 

Американська компанія Jim Dunlop є одним із провідних виробників гітарної електроніки. Незліченна кількість музикантів по усьому світу використовують «квакушки» Crybaby і педалі ефектів серії MXR. Ви зустрінете їх скрізь: у починаючих музикантів і зірок світового рівня. Їхній голос – це голос рок музики, який чутно на мільйонах мультиплатинових записів по усьому світу!

Крім того, Jim Dunlop робить високоякісні струни, слайдери, каподастри, широкий спектр ременів, медіаторів, ладів, а також засобів по догляду за інструментами.

Новинки в цій поставці:

DUNLOP EP103 ECHOPLEX DELAY

Оригінальний стрічковий луна дилей Echoplex® EP-3 знайшов популярність завдяки теплій, природній модуляції й музикальності у звучанні. Ефект став ключовим для багатьох гітарних ікон у 60-х і 70-х. Ті самі EP-3, звичайно, дуже недешеві, примхливі й по розмірах як касетний відеомагнітофон (їх хтось пам`ятає ще?).

Отут і виходить на сцену Dunlop EP103 Echoplex Delay. Розміром з канонічну Phase 90, володіючи простим керуванням і високоякісним 100% аналоговим трактом для неопрацьованого сигналу, він повною мірою відтворює легендарне звучання EP-3. Регулятор «Delay» установлює час повторень – від 4 до 750 мсек, ручка «Sustain» відповідає за кількість повторень, а «Volume» – за вихідну гучність.

 

 

Видалося б, ну от і все. Ні, не все! Крім основного, у педалі є й особливий режим «Age mode». За замовчуванням, педаль працює у звичайному відкаліброваному режимі, за аналогією з реальної EP-3, на якій установлена «свіжа» і нова стрічка – звучання яскраве й чисте з легкою детонацією й модуляцією. А от якщо нажати на ручку «Volume», то педаль переходить у режим старіння стрічки. У повторень звучання стає більш глухим і глибоким, підвищується сатурація й викривлення, які «збільшуються» з поворотом ручки за годинниковою стрілкою.

Оброблений сигнал в EP103 Echoplex Delay перетерплює ті ж тональні метаморфози, що дає й EP101 Echoplex Preamp, тоді як чистий неопрацьований сигнал залишається недоторканим. Для повноцінної насолоди звучанням а-ля EP-3, ми рекомендуємо використовувати EP101 перед EP103.

В EP103 Echoplex Delay також є можливість синхронізації темпу й аж до значних 4 секунд затримки при використанні опціонального перемикача M199 MXR Tap Tempo. Чистий неопрацьований сигнал 100% аналоговий з технологією Constant Headroom Technology™ – він забезпечує до 20 Вольтів по перепосиленню. При роботі з педаллю можна вибрати тип байпасу: true relay або trails bypass (точно як у нового MXR Reverb). Крім цього EP103 можна встановити в режим «100% wet» для використання в петлі ефектів підсилювача, а також у моно/стерео.

DUNLOP M199 MXR Tap Tempo Switch

 

 

Tap Tempo Switch, мікро педаль футсвіч для синхронізації темпу ефектів типу EP103 Echoplex Delay, внутрішній DIP перемикач для вибору конфігурації tip+ring, підключення по 1/4`` TS Jack.

DUNLOP M290 MXR PHASE 95

 

 

MXR уміє робити справжні фазери, це знає будь-який гітарист. Легендарний Phase 90 по суті й вивів компанію на музичний Олімп, запропонувавши якісний, «смачний» і соковитий ефект у компактній педалі, на який з тої пори рівняються всі інші виробники гітарних педалей. Через кілька років з'явилася модифікація Phase 45 з більш м`яким і ніжним двоконтурним фазообертачем, яку багато музикантів полюбили за те, що ефект відмінно «сидів» у міксі з іншими інструментами в групі.

 

 

І от тепер у вас є можливість одержати ці легендарні контури в одній надкомпактній педалі! MXR Phase 95 поєднує в собі звучання моделей Phase 45 і Phase 90, а займає в педалборді місця в половину менше, чим стандартна педаль MXR.

Перемикач «45/90» міняє звучання між ніжним і м`яким двоконтурним фазером Phase 45, що й стали вже легендарним, яскравим і інтенсивним чотирьох контурним Phase 90, тоді як перемикач «Script» міняє характер зворотного зв`язку ефекту. За замовчуванням Phase 95 установлена в більш сучасний стиль звучання, де зворотний зв`язок активний і створює легке гармонійне викривлення, роблячи ефект більш акцентованим. Включення кнопки «Script» відключає зворотний зв`язок для створення більш соковитого, чіткого й динамічного звучання. Знайомий по всім фазерам регулятор «Speed» управляє швидкістю ефекту.

MXR Phase 95 може бути й малий, але він під зав`язку запакований фірмовими тембрами, які зробили компанію MXR одним з лідерів на ринку гітарних педалей ефектів.

DUNLOP M233 MXR MICRO AMP+ STANDARD

 

 

От вже більш 20 років MXR Micro Amp є обов`язковим елементом у педалбордах багатьох всесвітньо відомих виконавців. Фахівці відділу MXR об`єднали цей чудовий бустер зі спеціально відбудованим еквалайзером і мало шумними операційними підсилювачами. Результат – новий MXR Micro Amp+ Standard.

Регулятор Gain дозволяє вам підсилити сигнал інструменту до +26 дб, також як і оригінальний Micro Amp, але завдяки вбудованому еквалайзеру ви можете формувати тон посиленого сигналу. Для одержання класичного звучання MXR Micro Amp просто встановите ручки Bass і Treble на 12 годин.

На додаток до еквалайзеру фахівці MXR додали нові мало шумні операційні підсилювачі, так що ви не одержите зайвого шуму навіть на надвисоких рівнях гучності. А завдяки міцній конструкції й надійним компонентам, якими славляться педалі ефектів MXR, Micro Amp+ Standard стане вашим вірним помічником і зможе витримати навіть найсуворіші випробування.

DUNLOP M250 MXR DOUBLE-DOUBLE OVERDRIVE

 

 

MXR Double-Double Overdrive поєднує в собі два класичні ефекти овердрайва в одній педалі. Перемикатися між ними простіше простого. За це відповідає мікроперемикач «Lo/Hi» на передній панелі: конрур «Low Gain» видає звучання з багатою, палкою серединою, тоді як у режимі «High Gain» звучання міняється кардинально – підвищується гейн із підкресленими низами й верхами. Використовуйте регулятори «Treble» і «Bass» для частотної корекції, а потім ручками «Level» і «Drive» вибирайте потрібну кількість інтенсивності ефекту.

 

 

MXR Double-Double Overdrive розміщений у надійному металевому корпусі й постачений перемикачем за схемою true bypass.

Нова лінійка професійних інструментальних/гітарних кабелів від MXR

 

 

Інструментальні кабелі MXR створені музикантами для музикантів і відрізняються надійністю й відмінним звучанням. Спеціально підібрана ємність забезпечує коректну передачу тональних гармонік від звукознімача, дозволяючи гітарам і бас-гітарам звучати об`ємно й насичено, незалежно від того, акустичний у вас інструмент або електро.

Провідники з безкисневої міді (OFC) зберігають чистоту звучання, а спіральний захисний екран блокує перешкоди й запобігає небажаній інтерференції, зберігаючи при цьому гнучкість і малу вагу кабелю. Міцна ПВХ оболонка забезпечує чудовий захист і помітно зменшує «мікрофонний» ефект.

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер