Головна Новини шоу-бізнесу Yamaha E-BAND Competition – міжнародний конкурс аматорських груп відкритий для всіх бажаючих!

Yamaha E-BAND Competition – міжнародний конкурс аматорських груп відкритий для всіх бажаючих!
Субота, 06 травня 2017, 08:51

Компанія Yamaha Music Gulf FZE (YMGF) другий рік проводить конкурс Yamaha E-Band Competition, участь у якому може прийняти й ваша група!

Це перший у своєму роді аматорський конкурс відео виступів молодих і талановитих музичних груп з різних країн і континентів, який дає відмінну можливість заявити про себе й добитися успіху на всесвітньо відомому змаганні музичних колективів у Японії. Підписуйтеся, реєструйте свою групу й одержите шанс на світове визнання!

Переможець одержить право брати участь у фіналі конкурсу музичних груп Asian Beat 2017, який пройде в місті Токіо, Японія. Усі витрати на поїздку в Японію групи переможця (авіа квитки, візи й проживання) оплачуються компанією YMGF.

Крім того, серед усіх учасників будуть розіграні спеціальні призи від Yamaha:

Торік участь взяли: 191 група з 28 країн, а переможцем стала наша, українська фолк-рок група «КораЛЛі» з колоритним і дивовижним для іноземців карпатським трембітним роком:

 

 

Також призи за кращий вокал одержали представники України, що ще раз доводить безмежний потенціал і талант наших молодих виконавців.

Умови конкурсу

  1. Брати участь у конкурсі можуть аматорські українські колективи без діючих контрактів зі звукозаписними компаніями на період проведення Yamaha E-Band Competition і Asian Beat 2017.
  2. Група повинна складатися з 2-6 учасників старше 15 років (музиканти до 18 років можуть взяти участь із письмового дозволу батьків).
  3. Учасники попередніх конкурсів Band Alert (екс-Asian Beat), Asian Beat і E-Band Competition не допускаються до участі в E-Band Competition-2017.
  4. Група повинна надати відеоролик гарної якості з ОДНІЄЮ своєю композицією в будь-якому музичному стилі, крім класичного, записаний у період з 1 січня по 31 серпня 2017 року. Відео необхідно завантажити в акаунт групи на Youtube або Vimeo. Состав групи не повинен змінюватись у період, починаючи від запису кліпу й до закінчення Asian Beat-2017.

Реєстрація й докладні умови конкурсу

https://a.cstmapp.com/promotions/18966

Реєстрація груп відкривається 4-го червня у 9:00 за київським часом (GMT +2) і буде тривати до 31-го серпня. Переможець конкурсу буде оголошений 10-го вересня.

ВАЖЛИВО: Більше шансів на успіх у тих колективів, які у відео запису використовують інструменти Yamaha – ударні, синтезатори, гітари і т.д. Якщо у групи немає інструментів цього бренда, компанія «ІН-ДЖАЗ», офіційний представник Yamaha в Україні, з радістю допоможе групам-учасникам зробити відеозапис конкурсної пісні, надасть майданчик і інструменти на період запису. Для зв'язку з нами з питань конкурсу пишіть на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Інформацію надала компанія «Джаз клуб»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України