Головна Новини шоу-бізнесу Комбопідсилювач Blackstar LT-Echo 15

Банер
Комбопідсилювач Blackstar LT-Echo 15
Неділя, 14 травня 2017, 09:41

 

 

Комбопідсилювач для електрогітари з потужністю 15 Ватт та динаміками 2х3``. LT-Echo 15 має два канали, вбудований ефект «tape delay», та еквалайзер з технологією ISF. Чудовий вибір для дому.

Blackstar LT-Echo 15 - комбопідсилювач для електрогітари з потужністю 15 Ватт та двома 3-х дюймовими динаміками. Цей стерео комбопідсилювач є чудовим вибором для перших кроків та домашніх занять, адже поєднує у собі усе необхідне для практики.

 

 

LT-Echo 15 має два канали Clean та Overdrive, що створює ідеальні умови для гри в усіх музичних жанрів. Канали перемикаються кнопкою «OD», яка варіює звучання між чистим та «перегруженим» (overdrive) звуком. Регулятор Volume встановлює рівень гучності. Потенціометр EQ з технологією ISF дозволяє коригувати частотний діапазон лише одним регулятором. Система ISF дозволяє постійно налаштовувати та змінювати відтінки звуку підсилювача використовуючи усі традиційні звучання шляхом, який ще ніколи не використовувався. Таким чином Ви можете створити свій власний звук та віднайти істинне звучання Вашого підсилювача. Саме тому, комбопідсилювач Blackstar LT-Echo є ідеальним вибором для початківців, адже поєднує якісне звучання з легким та зрозумілим інтерфейсом.

Вбудований ефект Delay

Комбопідсилювач LT-Echo оснащений ефектом Delay, що відкриває для музиканта нові можливості. Щоб увімкнути ефект - натисніть на кнопку Delay, а регулятором Delay Time встановлюйте час затримки. Завдяки цьому, можна створювати чудові лід партії, а також ефект дозволяє інструменту звучати широко. Цей ефект є чудовою перевагою, адже знайомить початківців з гітарними ефектами та їх застосуванням.

 

 

Додаткові роз`єми

Окрім звичайного інструментального входу, комбопідсилювач обладнаний додатковими роз`ємами, а саме Mp3/Line In та Emulated Out. Mp3/Line дозволяє під`єднати аудіо-пристрій й займатись під бек-треки або ж увімкнути вашу улюблену музику й насолоджуватись якісним звучанням у стерео форматі. Емульований вихід (Emulated/Phones) створений для під`єднання навушників й займатись у будь-який час, незаважаючи близьким.

Технічні характеристики:

  • Тип - комбопідсилювач для електрогітари.
  • Технологія - аналогова.
  • Потужність - 15 Ватт.
  • Динамки - 2x3`` 2 канали - Clean/Overdrive.
  • Входи - Guitar Input, Mp3 / Line In.
  • Елементи управління - Volume, OD (Overdrive), EQ (ISF), Delay Time, Delay.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер