Головна Новини шоу-бізнесу Високоякісні аксесуари для музичних інструментів - D'Addario Group (США)

Високоякісні аксесуари для музичних інструментів - D'Addario Group (США)
Середа, 17 травня 2017, 07:13

 

 

Музичний бізнес компанії D`Addario почався у маленькому італійському містечку Саллє, розташованому в провінції Пескара. Тоді сімейне підприємство почало робити струни для лютні, гітари, арфи й інших струнних музичних інструментів. В 1905 році сімейство на чолі із Чарльзом Д`аддаріо іммігрувало в Америку. Їхній новий цех був досить тісний і робив не особливо багато продукції, але продукція ця була настільки витончена й відрізнялася високою якістю, що попит на неї був великим. Особливо популярні були струни для скрипок і віолончелей.

Після Другої Світової війни з появою нейлонових струн, фірмою були створені безліч моделей струн з нейлону й інших видів волокна. У 1950-е роки почався бурхливий ріст підприємства. У 1960 році гітара стала самим популярним інструментом в Америці, і фірма зайняла гідне місце на ринку струн, випускаючи продукцію під маркою Darco Music Strings, Inc.

Darco Music Strings швидко росла. Джону Д`аддаріо, синові Чарльза Д`аддаріо, приписують кілька винаходів у виробництві струн, включаючи перше автоматизоване устаткування.

У результаті спільної роботи з головним виробником гітар С. F. Martin and Co. (початок цих відносин датується 1969 роком), сімейство Д`аддаріо вирішило створити J.D`addario and Company, Inc.

Бренд Д`аддаріо і його репутація, як фірми виробника продукції високої якості, забезпечило величезну допомогу в розвитку ринку нових виробів. Брати Д`аддаріо – Джон і Джин використовували новітні моделі маркетингу, досягаючи цим величезної популярності продукції свого бренду.

У цей час у виробництві використовуються всі новітні технології виготовлення струн, що дозволили одержати продукцію відмінної якості. Продукція компанії поставляється у більш ніж 5400 музичних магазинів у США й доступна в більш ніж 100 країнах по усьому світу!

Новинки в цій поставці:

  • Пластики Evans UV1 – чудовий вибір для барабанщиків, пластики, що відрізняються більш текстурированною поверхнею і робить їх неймовірно чуйними при грі щітками. А використання технології Level 360 Technology™ робить UV1 одними із самих універсальних і довговічних одношарових пластиків. Запатентоване Uv-cured покриття, зі спеціальною ультрафіолетовою технологією закріплення, дуже рівномірне й забезпечує незрівнянну довговічність, а унікальна 10милий мембрана не тільки міцна, але також досить чуйна, завдяки чому ці пластики прекрасно підійдуть для більшості стилів гри й жанрів музики.
  • Регулятор вологості Planet Waves PW-SIH-01 Small Instrument Humidifier – підтримка оптимального рівня вологості для інструменту має найважливіше значення для збереження його звучання й цілісності. Регулятор вологості Planet Waves Small Instrument Humidifier рівномірно й повільно підтримує вологість перебуваючи усередині кейсу з вашим інструментом. Це критично необхідно для збереження належного рівня вологості, що в підсумку запобігає тріщинам, деформаціям і висушуванню деревини інструменту.
  • Зустрічайте поповнення в сімействі тюнерів NS Micro! NS Micro Violin Tuner оснащений кольоровим дисплеєм, що легко читається, зі змінюваним підсвічуванням, має режим візуального (беззвучного) метроному, і все це – у неймовірно компактному виконанні. Спеціальний регульований затискач із надійною важільною фіксацією дозволяє швидко встановлювати й знімати тюнер, а підкладки проти ковзання захищають інструмент від подряпин.
  • D'addario Eclipse Tuner – доступний і якісний хроматичний тюнер, який відрізняється чудовою точністю й швидкістю настроювання. кольоровий вертикальний дисплей, який легко читається, функція автоматичного вимикання, можливість калібрування й усе це – у компактному й привабливому дизайні. Завдяки поворотному кріпленню з можливістю регулювання нахилу, Eclipse Tuner забезпечує відмінний огляд і однаково зручний як для ліво-, так і правобічних інструментів. А для того, щоб підкреслити яскравість і індивідуальність ця модель доступна в безлічі кольорових виконань.
  • Захисні беруши Planet Waves Pacato – це універсальний багаторазовий аудіофільтр, розроблений спеціально для музикантів і музичних ентузіастів. На відміну від більшості берушей, які приглушають й спотворюють звук, фільтри Pacato зберігають повний частотний діапазон опускаючи рівень гучності до безпечного. Ексклюзивний дизайн зберігає доступ повітря у вухо, мінімізуючи ефект закупорки (виділення низьких частот) і забезпечуючи додатковий комфорт при використанні.
  • Тростини серії «Reserve» із традиційною спинкою й укороченим зрізом для рівномірного сфальцьованого звучання, округленим профілем для тембральної глибини, і стандартним кінчиком для швидкого відгуку. Тростини серії «Reserve Classic» відрізняються від стандартних «Reserve» стовщеною спинкою для тембральної глибини, подовженим зрізом для гнучкості, більш плоским профілем для легкості у грі, і більш товстим кінчиком для гарної артикуляції.

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України