Головна Новини шоу-бізнесу Новинка від DPA Microphones – цифровий аудіо інтерфейс d:vice™

Банер
Новинка від DPA Microphones – цифровий аудіо інтерфейс d:vice™
Четвер, 18 травня 2017, 07:01

 

 

Бездоганна якість мобільного аудіо

Ви — у русі на піку новин. Вам потрібно бути швидким і практичним, але найголовніше – вам потрібно освітити яскраву подію.

Ваш смартфон записує відео, але ви знаєте, як необхідно кристально чисте аудіо. Із цифровим аудіо інтерфейсом d:vice™ ваша аудиторія чітко почує ваші повідомлення, навіть якщо ви працюєте у складних умовах. Попередньо програмувальні, легкі у використанні й непомітні прилади d:vice™ дозволяють записувати дивний звук – і ви зможете сміливо розповідати свою історію до кінця.

 

 

Пропонуючи безпрецедентну якість аудіо для журналістів прямого ефіру й мобільних журналістів, що працюють у полі, d:vice™ MMA-A працює разом із пристроями ios, Mac або PC. Телерадіомовлення або запис кристально чистого звуку в яких завгодно умовах стали простіше, чим коли небудь раніше.

Журналісти по усьому світу вже використовують свої смартфони для запису сюжетів новин. Це непогано спрацьовує, тому що сучасні телефони здатні робити високоякісні фото й відео. Єдиний компонент, який завжди вислизає, це високоякісне аудіо. Для телевізійних новин дуже важлива висока якість аудіо, яке допомагає точно зрозуміти, що відбувається на відео. Цей виклик із честю розв'язує d:vice™. При використанні з мікрофоном DPA d:vice™ здатний знімати або стримить аудіо у якості, яка можлива лише в студії. Коли немає можливості звернутися до професійного звукорежисеру, d:vice™ працює як міні-звукорежисер у кишені.

 

 

Цифровий аудіо інтерфейс d:vice™ MMA-A – це високоякісний двоканальний мікрофонний попередній підсилювач і A/D-конвертер, який забезпечує кристально чисте аудіо через ваші улюблені додатки для запису й телерадіомовлення. d:vice™ може використовуватися з усіма мікрофонами DPA з конектором Microdot.

 

 

Ця гнучкість дозволяє будь-якому творцеві контенту використовувати устаткування для несподіваних ситуацій, які можуть виникати протягом дня. Будь те двоканальне інтерв'ю або сесії стерео запису навколишніх звуків, d:vice™ полегшить вашу роботу.

d:vice™ MMA-A продається з одним Micro USB-B для ios (Lightning) і одним Micro USB-B для PC / Mac (USB-A). Його входи Microdot дозволяють підключати його до всіх мініатюрних мікрофонів DPA, включаючи d:screet™ Miniature, d:fine™ Headset, d:vote™ Instrument і навіть d:dicate™ Recording з додатковим попереднім підсилювачем MMP-G preamp.

 

 

Прилад має діаметр приблизно два дюйми, так що він ультра компактний і зручно розташується у вас в кишені. Він забезпечує кращу у своєму класі якість аудіо й контролюється через дистанційний додаток з будь-якого пристрою ios. Ексклюзивний додаток DPA доступний на Apple® App store. Додаток дозволяє зберігати настроювання гейну й фільтри low-cut для персоналізованого використання в майбутньому зі спеціальними пресетами.

Додаток D:VICE™ APP

 

 

Завантажте й інсталюйте додаток d:vice™ на Apple App Store. Він буде працювати з більшістю додатків 3rd-party й тому числі зможе використовуватися у безлічі ситуацій, включаючи прямий ефір на телебаченні, а також аудіо- і відеозапис. d:vice™ може застосовуватися відразу ж після добування з коробки, але щоб вичавити з нього максимум, необхідний додаток d:vice™ App. Нижче ви довідаєтеся про функції цього додатку.

Гейн

Використовуйте слайдер GAIN для настроювання рівня вхідного сигналу. Зруште регулятор вправо для збільшення посилення, уліво – щоб зменшити. Переконаєтеся, що індикатори рівня в порядку, коли набудовуєте гейн. Індикатори повинні залишатися в зелених і жовтих областях.

Фільтр

Кнопка FILTER (low cut / high pass) урізує небажані низькі частоти, які можуть зіпсувати ваш запис. У більшості випадків рекомендується використовувати кнопку FILTER і, наприклад, коли ви записуєте на вулиці, біля транспорту, ці настроювання просто необхідні.

Монітор

Використовуйте кнопку MON для передачі аудіо на навушники, так що ви зможете чути те, що записуєте. Будь ласка, зверніть увагу на те, що повинне бути підключення пристрою ios, інакше кнопка не активується й вам підкажуть підключити навушники. Якщо хедсет оснащений мікрофоном він, він повинен бути підключений перш, ніж d:vice™, через конектор Lightning.

Lock

Використовуйте кнопку LOCK для відділення додатків 3rd party від регулювання гейну. Настроювання гейну зможуть контролюватися й зберігатися на d:vice™ для використання у ваших улюблених додатках для запису й телерадіомовлення. Кнопка Lock також контролює настроювання фільтрів low cut / high pass. Збережені настроювання блокування автоматично активізуються наступного разу, коли ви підключаєте d:vice™.

Моно

Якщо тільки один мікрофон підключений до входу I або входу II, MONO вибирається автоматично. Сигнал з мікрофонного входу може бути розподілений на обоє – лівий і правий виходи. Тільки один слайдер GAIN і кнопка FILTER будуть доступні у цьому режимі.

Стерео

Використовуйте STEREO, коли вам потрібно захопити джерела звуку в стерео. Обоє мікрофони контролюються за допомогою одного слайдера GAIN. Приклад: фоновий шум може бути записаний у стерео, якщо використовувати два мікрофони з однаковою чутливістю.

Важливо: при використанні STEREO ви повинні застосовувати два мікрофони, оптимізовані для стерео запису, наприклад, спеціальну пару d:screet™ 4060, що входить у набір d:vice™ Kit VIDMK-4060-S.

Dual

Вибирайте DUAL, коли гейн настроюється індивідуально для входів I і II (наприклад, із двома мікрофонами різного типу або в ситуаціях, коли записуються дві людини з різними рівнями голосу). Кнопки FILTER також індивідуальні у такий ситуації.

Пресети

Пресети зберігають ваші настроювання для специфічних мікрофонів. Після вибору настроювань створіть пресет, натиснувши номер пресету, який ви вибрали, на три секунди. Наступний раз, коли ви підключите ті ж мікрофони, натисніть кнопку пресету й ви готові до роботи – ніякі настроювання більше не потрібні.

 

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер