Головна Новини шоу-бізнесу Радіосистеми MIPRO – у кращих театрах Чехії!

Радіосистеми MIPRO – у кращих театрах Чехії!
Четвер, 01 червня 2017, 11:07

Міський театр у Злине (оригінальна чеська назва – Mestske divadlo Zlin) існує з 1946 року і є одним з передових театрів Чехії. Його репертуар і акторський состав високо цінують як публіка, так і професійні критики. Театр може вмістити 800 глядачів, його більша сцена оснащена найсучаснішим устаткуванням. Сам театр являє собою коштовний історичний архітектурний об`єкт. Тому немає нічого дивного в тому, що його керівництво довіряє лише кращому технічному устаткуванню. І саме тому продукти бренда MIPRO уже багато років є частиною реманенту цього театру. У зв`язку з новими інструкціями від CTU – Чеського телекомунікаційного бюро – керівництву театру необхідно було обновити за допомогою інноваційних технологій усю бездротову систему.

Прямо зараз у театрі встановлена найсучасніша бездротова аналогова система ACT-7. Серія ACT-7 містить у собі безліч запатентованих винаходів. Одна з них – функція Autoscan, яка використовується для швидкого пошуку вільних частот. Уся система може бути заблокована й захищена від випадкових змін у настроюваннях (ця функція дуже корисна під час змін епізодів). Функція ACT дозволяє одночасно використовувати 16 каналів — без викривлень. Уся система складається із чотирьох чотириканальних ресиверів ACT-74 з 20-ю ACT-70T і чотирма ACT-70H. Якісний і стабільний сигнал забезпечується антенними роздільниками AD-707a і спрямованими антенами AT-90W.

Театр Mestske divadlo Zlin одержує тільки позитивні відгуки про нові бездротові системи.

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»