Головна Новини шоу-бізнесу Новий сезон у Dali Park з MAG Audio

Новий сезон у Dali Park з MAG Audio
П'ятниця, 02 червня 2017, 11:51

Черговий сезон у клубі Dali Park — відкрито!

Dali Park — нічний клуб в Києві (Україна), відомий поціновувачам гучних вечірок ще з 2013 року. Нещодавно клуб відсвяткував відкриття нового сезону — разом зі звуком MAG Audio.

Основна звукова система

Головне приміщення клубу — сцена та танцпол — обладнана 8 модулями пасивного лінійного масиву MAG Wave 10, по 4 модулі на кожну сторону. Оскільки одна з найголовніших вимог до звукової системи у будь-якому нічному клубі — це потужні баси, в основну звукову систему також входять 12 пасивних сабвуферів лінійного масиву MAG Wave 18. Це потужні низькочастотні акустичні системи, кожна з яких може розвивати максимальний звуковий тиск до 134дБ. Така конфігурація дозволяє досягнути необхідної глибини та потужності звучання.

Системи затримки та моніторинг

У Dali Park частими гостями є відомі діджеї та виконавці: в цьому сезоні, наприклад, на концерті на честь відкриття сезону вже виступив гурт НеАнгели, а також відбувся концерт співака GADAR. Саме тому ще одним важливим завданням було забезпечити якісний моніторинг на сцені.

Як сценічні монітори використовуються 2 акустичні системи MAG MD 405. Це — проста у встановленні та налаштуванні широкосмугова пасивна система з додатковою опцією перемикання режиму кросовера Bi-amp/пасивний.

Задля збалансованого звучання використовуються також лінії затримки: 8 пасивних інсталяційних системи MAG Air-61 та акустичні системи MD серії, а саме — 2 широкосмугові системи MAG MD 405 та 2 сабвуфери MAG MD 802.

Тематичні вечірки, концерти та Dj-сети — новий сезон в Dali Park розпочався, тому вже прийшов час насолодитися гарною музикою та якісним звуком.

Інформацію надала компанія «Магнет»