Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «РеалМюзік» репрезентує новий бренд Fluid Audio

Компанія «РеалМюзік» репрезентує новий бренд Fluid Audio
Неділя, 04 червня 2017, 07:11

Fluid Audio – це монітори для студійного й мультимедійного напрямку. Компанію Fluid Audio заснував інженер, музикант і звукорежисер Kevin Zuccaro. Першою його серйозною роботою було співробітництво з компанією JBL з 1990 року. Кевін займався тут розробкою акустичних систем і динаміків. Робота над драйверами для динаміків, hi-fi систем і продуктами для кінотеатрів забезпечила йому всебічний підхід до розробки дизайну динаміків. Кевін обожнював грати на гітарі й віддавався своєї дійсної пристрасті: мріям про створення музики й професійних інструментів, які допомогли б йому в цьому. Він одержав свій шанс в Cerwin-Vega у 1998 році, працюючи над hi-fi продуктами, а також над портативними системами.

У компанію M-Audio Кевін прийшов у 2005 році й сконцентрувався на потужних студійних моніторах. Працюючи над цілим сегментом моніторів для Avid, він продовжував проектувати всі монітори M-Audio. Покинувши M-Audio у 2011 році, Кевін заснував власну компанію – Fluid Audio.

На сьогоднішній день компанія продовжує розвиватися в області розробки й виробництва акустичних систем і динаміків для студійного й мультимедійного напрямку. Продукція компанії стане гарним вибором для домашніх, project- і професійних студій, а також для аудіофилів, що бажають насолоджуватися дійсно якісним звуком, чого не можуть забезпечити звичайні периферійні спікери для ПК.

Лінійка моніторів FLUID AUDIO

На сьогодні асортименти компанії складається з таких серій моніторів:

Bluetooth Series

Монітори C5 BT і C5 BTW. Однієї із ключових особливостей новинки є вбудований адаптер Bluetooth v4.0 з підтримкою кодеку aptx. Модель C5BT являє собою недороге рішення для домашньої або проектної студій, а також може використовуватися в якості мультимедійної акустики.

Fluid Audio C5 BT

Classic Series

Монітори C5. C5–бюджетні активні монітори двосмугової конструкції. Монітори відрізняються компактністю й призначені для користувачів з обмеженим бюджетом. Виробник відзначає, що акустика має поліпшену АЧХ і більш якісний звук у порівнянні зі звичайною моделлю C5. Це було досягнуто в тому числі за рахунок оптимізації кросоверу. Також є незначні зміни в дизайні оновлених АС: відрізнити їх можна по білих обрамленнях навколо динаміків.

Fluid Audio C5

Fader Series

Монітори F4, F5, FX8 і сабвуфер F8S. Серія складається із чотиридюймових моніторів F4, п`ятидюймових F5, восьмидюймових FX8 і сабвуфера F8S.

Fluid Audio Fader Series

Студійні монітори Fluid Audio F4 – це відмінне рішення як монітори близького поля початкового рівня. Компактні розміри й добротні середні параметри дозволяють розташувати їх у будь-якому місці. Монітори мають jack- і Rca-виходи й 30 Вт потужності.

Fluid Audio F5

Активні студійні монітори Fluid Audio F5 – бюджетна система близького поля. Підсилювач має масивний радіатор для тривалих сеансів. Резервний контур виключає підсилювач після 20 хвилин простою. Паперовий композитний дифузор Нч-динаміку має криву-лінійну геометрію й установлений на добре загасаючому бутилкаучуку. Монітори постаються з XLR- і Rca-виходами й мають 70 Вт потужності.

Активні студійні монітори Fluid Audio FX8 – Вч і Нч-динаміки виконані моноблоком 8 дюймів. Підсилювач 130 Ватів класу A/B. Переваги даної конструкції полягають у більш компактному розмірі, а також НЧ, СЧ, ВЧ вихідних з однієї точки простору. Підсилювач має масивний радіатор для тривалих сеансів. Резервний контур виключає підсилювач після 20 хвилин простою. Монітори мають XLR- і Rca-виходи.

Fluid Audio FX8

Компактний активний сабвуфер F8S призначений для використання як у студії, так і в побутових умовах у якості компоненту домашнього кінотеатру або стереосистеми. Модель F8S виконана в корпусі з MDF і обладнана 8-дюймовим динаміком з паперовим дифузором і високотемпературною звуковою котушкою. Вбудований підсилювач працює в класі D і має 200 Вт вихідної потужності. Як і в моніторах FPX7 DSP, у новинці є інфразвуковий фільтр, захист від перевантаження й перегріву, радіочастотних перешкод, а також від клацань при включенні/вимиканні живлення.

Fluid Audio F8S

Fader PRO Series

Коаксіальний лінійний монітор FPX7. Головною особливістю FPX7 DSP є коаксіальна конструкція: у центрі 7-дюймового Нч-драйверу з композитним дифузором розташований стрічковий Amt-твітер, поміщений у хвилевід.

Fluid Audio FPX7

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»