Головна Новини шоу-бізнесу Легендарний бренд Native Instruments вже в «Реалмюзік»

Банер
Легендарний бренд Native Instruments вже в «Реалмюзік»
Середа, 07 червня 2017, 08:56

 

 

Ця німецька компанія не раз робила революцію в електронній музиці. Native Instruments – це не просто знак якості, а майбутнє, до якого можна доторкнутися прямо зараз. Сьогодні ми не без гордості повідомляємо, що саме «РеалМюзік» заслужив право представляти цей бренд в Україні. Уже зовсім скоро вашій увазі буде представлена повна лінійка продукції і якісний авторизований сервіс.

Створена в Берліні у 1996 році компанія Native Instruments подарувала нам захоплюючий мир синтезу звуку в реальному часі на персональних комп`ютерах. З того часу невтомна пристрасть її співробітників до інновацій надихнула цілі жанри, відкриваючи нові творчі обрії як для професіоналів, так і аматорів.

Продукти компанії відрізняються чудовою якістю звучання в комбінації з необмеженими можливостями, зручним, естетичним дизайном і безкомпромісною увагою до деталей. Сьогодні Native Instruments пропонує різноманітний асортименти пристроїв, які легко інтегруються із програмними продуктами компанії для створення й виконання сучасної музики. Уся продукція умовно представлена 3-ма товарними напрямками:

TRAKTOR

 

 

Native Instruments з лінійкою продуктів TRAKTOR упевнено очолює цифрову революцію в діджеїнгу. Представлена в 2001 році концепція зведення на комп`ютері дозволила повністю позбавити діджеїв від недоліків аналогових носіїв і відкрила величезну кількість нових можливостей для творчого вираження, буквально змінивши саме поняття діджеїнгу. Ґрунтуючись на новаторському програмному забезпеченні TRAKTOR у комбінації з постійно зростаючою лінійкою, яка розвивається, контролерів і аудіо інтерфейсів, сімейство стало являти собою сучасну парадигму діджеїнгу.

KOMPLETE

 

 

Серія KOMPLETE містить у собі надзвичайно широкий спектр програмних інструментів і ефектів, призначених для виробництва музики в різних стилях і жанрах. У цей час він представляє більш 50 окремих продуктів, у тому числі такі знакові креативні інструменти, як модульне програмне забезпечення для звукового дизайну REAKTOR, ведучий на ринку семплер KONTAKT і універсальна студія цифрових ефектів GUITAR RIG. Також увазі продюсерів пропонується професійний аудіо інтерфейс KOMPLETE AUDIO 6 і серія клавішних Midi-контролерів найвищої якості KOMPLETE KONTROL S.

MASCHINE

 

 

Презентований у 2009 комплекс MASCHINE зробив революцію в створенні електронної музики й одноосібно створив новий сегмент ринку. Серія пристроїв і спеціалізованого програмного забезпечення швидко завоювала популярність серед музикантів в усьому світі й буквально стала синонімом нового спонтанного способу створення й виконання музики, орієнтованої на біт.

Native Instruments є активним учасником міжнародної музичної сцени й постійно спілкується з артистами, чиї відгуки й рекомендації є невід`ємною частиною процесу вдосконалення продуктів. У цей час у компанії працюють близько 400 людей, її офіси відкриті в Берліні, Лос-Анджелесі, Токіо, Лондоні, Парижі й Шеньчжені.

 

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер