Головна Новини шоу-бізнесу MAG Hornet на відкритті сезону в City Beach Club

MAG Hornet на відкритті сезону в City Beach Club
Четвер, 08 червня 2017, 09:52

 

 

Стартував юбілейний сезон у City Beach Club (Київ, Україна). Для того, щоб на відкритті все звучало як задумано, працював лінійний масив MAG Hornet.

City Beach Club — це пляж на даху, унікальне місце пляжного відпочинку у столиці такого типу. Відкриття кожного нового сезону — це завжди велика подія для пляжу та його завсідників, тому забезпечити бездоганну якість звучання на концерті було особливо важливо.

 

 

З цим завданням відмінно впорався лінійний масив MAG Hornet. Сцена була обладнана 12 модулями MAG Hornet 12 – по 6 модулів на кожен бік сцени, а також 8 сабвуферів MAG Hornet Sub 18 – по чотири сабвуфери на кожен бік.

 

 

Як out-fill системи було використано лінійний масив MAG Wave: 3 модулі MAG Wave 10 та 2 сабвуфери MAG Wave Sub 18 на кожну сторону. Side-fill системи були представлені двома активними трьосмуговими системами K 35A та 2 активними сабвуферами К 52ВА. Працювали також 14 моніторів MAG Focus 15: 4 и них — на сцені, інші 10 — як системи затримки. Для посилення всієї системи використовувалися передові розробки від компанії Powersoft.

 

 

Відкриття 5-го сезону відсвяткували феєрично та грандіозно – утім, як завжди – разом з українською групою MOZGI, яка, до речі, продовжує тур по Україні зі звуком MAG Audio.

 

 

Інсталяція в City Beach Club

Одна з головних концепцій City Beach Club – виключно якісний звук. Тому основна звукова система у закладі – акустичні системи MAG Audio. Головна сцена обладнана 10 модулями лінійного масиву MAG Wave 10 та 10 сабвуферами MAG Wave Sub 18.

 

 

Як системи затримки використовуються 2 пасивних сабвуфери Z S15, а також 10 моніторів Focus 15. Монітори підвішені за допомогою спеціальних адаптерів, розроблених для того, щоб забезпечити універсальність монтажу та використання акустичних систем.

Новий сезон у City Beach Club обіцяє бути яскравим та зазвучати по-новому – за це можемо ручатися.

 

Інформацію надала компанія «Магнет»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України