Головна Новини шоу-бізнесу Digico і Meyer Sound у турі лайв-шоу «Гра Престолів»

Банер
Digico і Meyer Sound у турі лайв-шоу «Гра Престолів»
Середа, 14 червня 2017, 08:09

 

 

Лайв-шоу «Game of Thrones Live Concert Experience»

 

Лайв-шоу «Game of Thrones Live Concert Experience» – це спільне виробництво між компаніями HBO і Live Nation, що дає легіонам відданих шанувальників всесвіту Джорджа Мартіна можливість відчути світ Вестероса у багатій, живій обстановці, яка об`єднала оркестровий досвід із блискучою мультимедійною складовою.

Спектакль тривалістю 2,5 години, побудований на основі музики легендарного Раміна Джаваді, складається з оркестру на 65 інструментів і окремого хору, мульти рівневої сцени в оточенні акторів, сценічних декорацій, піротехнічних ефектів і величезних, що рухаються відео екранів, що становлять відео стіну довжиною близько 250 метрів.

 

 

FOH-звукорежисер шоу Грег Коллінз (Greg Collins)

 

Посилення звуку в живі шоу включало контроль 136 акустичних систем за допомогою консолі DiGiCo SD7. FOH-звукорежисер Грег Коллінз (Greg Collins) уважав своїм завданням щовечора заново відтворювати на сцені звук культового телесеріалу. Після туру, що охопив 24 міста, він розповів про подробиці живого мікшірування в інтерв`ю Саре Джонс (Sarah Jones), головного редактора провідних видань про аудіо – Mix, EQ, і Electronic Musician.

Сара Джонс: Робота на арені, тобто круглій сцені, завжди несе в собі безліч викликів. Як вам вдавалося управляти звуком більш 130 акустичних систем?

Грег Коллінз: Система складалася з восьми масивів Meyer Sound Lyon у конфігурації, яка складалася з лівих і правих, що забезпечувало стереомікс для глядачів чотирьох зон. Кожний масив складався з Lyon-M і Lyon-W або їх комбінації. Через обмеження по вазі всі сабвуфери розташовувалися на підлозі. Також ми використовували акустичні системи UP Junior, призначені для фронт-філлів різноманітних сцен. Настроювання кутів між елементами масивів змінювалися щодня, залежно від параметрів концертного майданчика, але ключові параметри інсталяції залишалися незмінними.

Наш системний інженер, Майкл Шир (Michael «Monk» Shear), починав настроювання із середини залу й працював там, роблячи центр арени нульовою точкою. Настроювання виконувалося за допомогою декількох бездротових мікрофонів і VNC софта бездротового доступу до SMAART і Compass. Як тільки лінійні масиви були настроєні, Майкл приступав до узгодження всіляких додаткових ліній і сабвуферів, які мали розташування на підлозі. Звичайно, як тільки саби розташовувалися у потрібному місці щодо сцени, уся звукова картина складалася сама собою, залишалося тільки виконати точне підстроювання.

Сара: По оригінальному задуму, консоль DiGiCo SD7 повинна була працювати на Foh-зону, а SD11 призначала для настроювання PA. Що являв собою реальний робочий процес?

Грег: Рання версія нашого робочого плану припускала керування міксом для FOH зі спеціальної кімнати за лаштунками. Саме SD11 повинна була дати можливість тесту й настроювання поза зоною FOH. Під час репетицій ми розв'язали перемістити позицію FOH на арену, але й у такій конфігурації консоль SD11 була надзвичайно корисна.

Сара: У вашому розпорядженні було 156 входів. З якими викликами ви зіштовхнулися у реальному часі і як справлялися з ними?

Грег: Це було дійсно, як робота над міксом цілого фільму щовечора прямо на арені. Але працюючи над фільмом, ви звичайно маєте два або три окремі мікшери для мови, звукових ефектів і музики. Тут нас дуже виручала можливість Digico запускати снепшоти по таймкоду. На сцені перебувало більш ста мікрофонів, багато хто з них були бездротовими, мобільними. Складність музики також додавала моментів, які потрібно було тримати в постійному фокусі. Можливості консолі SD7 дозволяли мені автоматизувати базові необхідні параметри й вручну працювати тільки над балансом музики. Я дуже задоволений цим колосальним досвідом і щораз одержував задоволення від шоу, завдяки злагодженій і професійній роботі звукової команди, ці хлопці були справжньою знахідкою!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер