Головна Новини шоу-бізнесу Підсумки Х Всеукраїнського навчально-практичного семінару звукорежисерів

Банер
Підсумки Х Всеукраїнського навчально-практичного семінару звукорежисерів
П'ятниця, 16 червня 2017, 09:14

 

 

9-11 червня в Пущі-Водиці відбувся Х (ювілейний) семінар, що зібрав понад 130 учасників з 20 областей України та м. Києва.

Традиційно програма семінару поєднала презентації новітньої техніки, сучасних технологій із доповідями провідних фахівців звукорежисури. Діапазон тем, як завжди, був доволі різноманітний, як, власне, і проблематика галузі, що обговорювалась (від аналізу нещодавнього Євробачення до низки суто технічних питань).

 

 

Особливою родзинкою зустрічі став виступ колєг з творчої спілки акторів-дикторів і, звичайно, потужний рок-концерт на честь ювілейного семінару (Юрій Товстоган, група «Сад»).

Крім того, на семінарі відбулась чергова Звітно-виборча конференція Спілки звукорежисерів України, де було обрано керівництво Спілки на наступний період. Головою СЗУ одноголосно переобрано Різника В.О.

Традиційні організатори заходу – ГО «Всеукраїнська Асоціація дистриб`юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів» та Спілка звукорежисерів України.

Технічним партнером семінару виступила фірма «Реал мюзік».

 

Світлини семінару:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер