Головна Новини шоу-бізнесу M-AUDIO представляє MIDI-клавіатуру Hammer 88

M-AUDIO представляє MIDI-клавіатуру Hammer 88
Субота, 17 червня 2017, 10:08

 

 

Компанія-виробник музичний інструментів M-Audio представляє широкому загалу 88-клавішний MIDI-контролер! Hammer 88 — таку назву отримала новинка, яка пропонує високоякісну молоточкову механіку клавіатури, що імітує хід клавіш класичного рояля!

Ідеально підходять для професійних, напівпрофесійних гравців або студентів, які шукають відчуття реалістичного роялю з можливістю використання віртуальних інструментів та звукових модулів. Живлення нового контролера може отримуватимуть як по шині USB, так і по адаптеру змінного струму. Серед можливостей підключення до комп`ютера є USB-роз`єм, 5-контактний MIDI-вихід і гнізда для підключення педалей Sustain, Expression і Soft.

 

 

M-AUDIO Hammer 88 — особливості новинки:

  • живлення по шині USB або від опціонального адаптера змінного струму;
  • plug-and-play підключення до Mac або PC (не потрібна установка драйверів);
  • сумісність з iOS-пристроями (необхідний адаптер Camera Connection Kit);
  • можливість поділу клавіатури на зони (до чотирьох призначених зон).

 

 

Hammer 88 буде поставлятися в комплекті з підставкою для нот і набором ПО, що включає програмний редактор, DAW Ableton Live Lite і кілька віртуальних інструментів. У їх числі — SONiVOX Eighty-Eight Ensemble, AIR Mini Grand і AIR DB-33. Крім того, ті, хто придбає цю MIDI-клавіатуру отримають безкоштовний 3-місячний доступ до онлайн-платформи для навчання грі на фортепіано Skoove.

У продаж M-Audio Hammer 88 надійде вже цього літа.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України