Головна Новини шоу-бізнесу Xelento wireless: внутріканальні бездротові навушники з технологією Tesla і Bluetooth

Банер
Xelento wireless: внутріканальні бездротові навушники з технологією Tesla і Bluetooth
Середа, 21 червня 2017, 07:44

 

 

Послухайте, як звучать коштовності!

Бездротові навушники Xelento wireless – це унікальний дорогоцінний виріб, створений спеціально для того, щоб ви повноцінно насолоджувалися музикою на ходу. Ця комбінація свободи від проводів і приголомшливої якості аудіо.

Навушники Xelento wireless дозволять вам одержувати задоволення від краси музики без докучливих вузлів із проводів. Технологія Tesla і першокласний зв`язок Bluetooth завдяки aptx™ HD забезпечують найцінніший музичний досвід, де б ви не перебували. Крім того, навушники відрізняються неперевершеним комфортом у використанні. Усе це робить модель Xelento wireless ідеальним вибором для повсякденного життя дійсного шанувальника музики.

 

 

Вам не потрібний зв`язок по Bluetooth? Провідні внутріканальні навушники Xelento remote забезпечать вам якість звуку, універсальність, зручність дизайну й комфорт посадки.

Нове визначення мобільності

Для цінителів музики з активним способом життя

Навушники Xelento wireless створені спеціально для одержання задоволення від музики. Якість аудіо й зв`язку bluetooth – унікальні. Завдяки вбудованому дистанційному керуванню й мікрофону hands-free, життя батареї до п`яти з половиною годин.

 

 

Ці навушники можуть адаптуватися під ваші потреби з високою часткою гнучкості – чи слухаєте ви музику або просто робите дзвінок. Збагатите свій мобільний спосіб життя з бездротовими навушниками Xelento wireless!

Передача Bluetooth першого класу

Неперевершений звук, вільний від проводів

Xelento wireless роблять неможливе можливим. Відмінного звуку тепер легко досягти й з Bluetooth. Кодеки Qualcomm® aptx HD™ гарантують бездоганну Bluetooth передачу, що неможливо з іншими пристроями. З навушниками Xelento wireless ви гарантовано одержуєте звук високого дозволу без дратівної метушні з кабелями.

Мініатюризована технологія Tesla

Реалістичний звук

Спонукувана бажанням добитися найкращого звуку, компанія Beyerdynamic продовжує довіряти передовим інноваційним технологіям Tesla. Мініатюризована версія драйверу Tesla була спеціально створена для серії Xelento. У ній кожний біт винятковий, як і його повнорозмірний прототип.

Ергономічний дизайн

Неперевершений комфорт посадки для задоволення від музики

Кожна деталь Xelento wireless розроблена для оптимального комфорту у використанні. Ергономічні навушники комфортні для ваших вух і гарантують максимальний градус аттенуації зовнішнього шуму. Завдяки тому, що кабель проходить за головою, а також додатковим підтримуючим затискачам, вам гарантований найкращий досвід використання навушників, все це дозволяє повністю поринути у музику.

 

 

Ексклюзивні матеріали

Якість і елегантність у кожній деталі

Ці унікальні внутріканальні навушники відрізняються висококласними матеріалами й високоякісним складанням. Покриті сріблом дроти, алюмінієві батареї, делікатне оформлення забезпечують цієї моделі елегантний гармонічний зовнішній вигляд. І все це робить навушники Xelento wireless сучасним скарбом.

 

 

Зроблене у Німеччині

Чистота звуку й форми

Внутріканальні навушники проводяться з ручним складанням у Німеччині, відповідно найвищим стандартам. Висококваліфіковані професіонали штаб-квартири у місті Heilbronn збирають деталі за допомогою мікроскопу. Мініатюрний твір мистецтва з неймовірно потужним звуком можна створити тільки з жагучим, чесним відношенням і любов`ю до деталей.

 

 

Функції

 • Зв'язок Bluetooth першого класу (Qualcomm aptxtm HD і AAC).
 • Високоефективні мініатюризовані драйвери, технологія Tesla.
 • До п`яти з половиною годин програвання музики.
 • Універсальний пульт дистанційного керування й мікрофон.
 • Ергономічна форма навушників-вкладишів (10 розмірів).
 • Ексклюзивні матеріали.
 • Ручне складання «Зроблене у Німеччині».

 

 

Аксесуари

 1. Кабель Bluetooth, знімний (MMCX) з дистанційним керуванням, мікрофоном і блоком живлення.
 2. Кабель із міні-джеком, знімний (MMCX) з дистанційним керуванням* і мікрофоном (3, 5-міліметровий джек, 4-pole), 1,3 м.
 3. Кабель для зарядки USB-A, Micro-usb.
 4. 7 пар силіконових вкладишів.
 5. 3 пари вкладишів Comply™.
 6. 1 пара захисних ґрат.
 7. Кейс.
 8. Затискач для блоку живлення.
 9. Затискач для кабелю.
 10. Інструкція для швидкого початку роботи.

* Функція Volume up/down дистанційного кабелю може не працювати на деяких пристроях. Вбудоване рознімання міні-джек потрібно.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер