Головна Новини шоу-бізнесу Музичні шоу та постановки від Zinteco

Музичні шоу та постановки від Zinteco
Неділя, 25 червня 2017, 20:16

Компанія «Zinteco» займає лідируючи позиції в галузі технічного забезпечення видовищних заходів, фестивалів, концертів і турів в Україні. Вона надає повний спектр послуг в царині технічного забезпечення професійним світловим, звуковим і сценічним обладнанням, починаючи від розробки дизайну до реалізації проектів.

Компанія була заснована більше 20 років тому і, з того часу, її фахівці накопичили великий досвід у вищезгаданих галузях, працюючи з такими відомими та заслуженими виконавцями як Deep Purple, Elton John, Joe Cocker, Prodigy, Metallica, Patricia Kaas, Emma Shaplin, Bryan Adams, Zuccero, 50 cent, Christina Aguilera, Nelly Furtado, Paul McCartney, Cesaria Evora, Океан Ельзи, ДДТ, Машина времени та інші. Компанія приймала участь у втіленні яскравих та інноваційних проектів, таких як фестивалі «Червона Рута» та «Перлини Сезону», «Таврійські Ігри» та «Чорноморські Ігри», пісенні конкурси Євробачення 2005 та дитячого Євробачення 2009, 2010 й 2011 років. Zinteco була технічним підрядником чемпіонатів світу з художньої гімнастики, важкої атлетики, фехтування, проведення футбольного чемпіонату Євро 2012 в Україні, обслуговувала візити президентів США Біла Клінтона та Джорджа Буша, Папи Римського Іоанна Павла II. Компанія «Zinteco» пишається тим, що займалася технічним забезпеченням туру до двадцятиріччя гурту Океан Ельзи по стадіонах України в 2014 році, коли на концерті в Києві була присутня рекордна кількість глядачів – близько 70 тисяч.

Серед клієнтів компанії «Zinteco» є Фонд Віктора Пінчука, Верховна Рада України, Київський театр юного глядача, Запорізький музично-драматичний театр, театр ім. Івана Франка в Києві, телеканали ICTV, "Інтер", "1+1",«К1». Zinteco є партнером клубу “Друзі Арсеналу” в Мистецькому Арсеналі та підтримує мистецькі акції та виставки, що там проводяться.

Технічне забезпечення концертів, фестивалів та турів

Сучасні концерти та музичні фестивалі мають досить високий рівень технічного оснащення, що висуває серйозні вимоги до обладнання, яке застосовується, насамперед, до його надійності та безпеки, системної інтеграції та правильної організації всіх складових шоу на сценічному майданчику. Не менш важливими є питання витривалості обладнання, при його транспортуванні, та логістики, при організації турових переїздів.

Застосування високоякісних матеріалів та обладнання в поєднанні з високою кваліфікацією спеціалістів «Zinteco», дозволяють компанії якісно забезпечувати концертні турі різного рівня складності. Протягом більш ніж 20 років компанії «Zinteco» довіряють технічне забезпечення своїх шоу організатори турів вітчизняних та іноземних виконавців.

Технічне забезпечення вистав й мюзиклів

Давно вже минули ті часи, коли для вдалої театральної вистави були потрібні лише підмостки, ширма, трохи натхнення, ну і, звісно, вдячні глядачі. Тепер театральне мистецтво потребує все більше спеціальних засобів, що підсилюють враження глядачів, музичні вистави використовують потужні системи звукопідсилення та обробки, деякі види вистав вже неможливо уявити без відповідного технічного супроводу.

Компанія «Zinteco» пропонує широкий спектр технічних засобів, як для стаціонарного застосування в театрах, так і виїзних сесій на тимчасових майданчиках.

Технічне забезпечення та супровід теле- й кіно проектів

Впродовж багатьох років компанія співпрацює з телевізійними компаніями, студіями, дизайнерами та режисерами, надаючи послуги з технічного забезпечення знімального процесу для телевізійних шоу та відеокліпів. Спеціалісти компанії «Zinteco» виконають весь спектр робіт: від опрацювання ідеї та розробки технічного завдання до запуску й супроводу проекту. Для стаціонарних студій та павільйонів вони виконують проектні роботи для технічного оснащення, пропонуючи замовнику, як універсальні конфігурації, так і рішення під окреме завдання.

Ознайомтесь більш докладно, що пропонує компанія в сфері технічного забезпечення концертів, фестивалів та турів, вистав й мюзиклів, знімального процесу для телевізійних шоу, відеокліпів та супровід теле- й кіно проектів і багато про що інше – на сайті компанії «Zinteco».

Інформацію надала компанія «Zinteco»