Головна Новини шоу-бізнесу Mayones Guitars & Basses - 35 років досконалості

Mayones Guitars & Basses - 35 років досконалості
Середа, 21 червня 2017, 13:34

 

 

Історія компанії Mayones розпочалася 1982 року в невеликому гаражі у Гданську (Gdansk, Poland). Сьогодні, після 35-ти років плідної праці, Mayones Guitars & Basses вважаються найкращими інструментами ручної роботи, і це підтверджують безліч професійних музикантів з світовим іменем. І не дивно, адже кожна гітара, кожен її елемент – втілення багаторічного досвіду, досконалих технологій та індивідуального підходу для створення кожної гітари.

Інструменти з логотипом Mayones є найпопулярнішими у світі серед кастомних гітар, адже пропонують як неповторне звучання, так й унікальний дизайн. Сьогодні, команда компанії Mayones разом із музикантами з усього світу відзначили круглу дату, яка символізує 35 років виняткових інструментів, 35 років досконалості.

Ювілей 35-ти ліття Mayones Guitar & Basses об`єднав безліч музикантів та їх фанів, тому вже 17 червня відбувся святковий концерт в рідному місті компанії Mayones. Два концерти «Before» та «After», які дозволили зануритись у гармонійне звучання інструментів ручної роботи у найрізноманітніших жанрах музики. Отже, більш детальніше про ювілейну шоу-програму – на сайті компанії «Акрополіс»

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України