Головна Новини шоу-бізнесу Herbie Hancock та Vinnie Colaiuta на одній сцені!

Herbie Hancock та Vinnie Colaiuta на одній сцені!
Неділя, 25 червня 2017, 10:38

У рамках фестивалю Alfa Jazz Fest 2017 до Львова вдруге завітає легендарний джазмен Herbie Hancock. Цього року музикант представляє новий джазовий проект до складу якого входять Terrance Martin, Lionel Loueke та James Genus. Вони гратимуть разом з барабанщиком із світовим іменем, найкращим сесійним музикантом та артистом Gretsch Drums - Vinnie Colaiuta.

Хербі Хенкок - американський піаніст, клавішник, бендлідер та композитор. Він увійшов до еліти джазових музикантів ще на початку 60-х. Протягом 50-річної кар`єри музикант спробував себе у найрізноманітніших музичних жанрах, за що й отримав псевдонім «Хамелеон».

Джазмен отримав безліч нагород, серед яких 14 премій Греммі. Його диск «River: The Joni Letters» став другим джазовим альбомом, який отримав премію Греммі в одній з найпрестижніших музичних категорії «Альбом року». Також Хербі Хенкок є Послом доброї волі ЮНЕСКО, а також виступив ініціатором проголошення Міжнародного дня джазу.

Цього року усі гості фестивалю Alfa Jazz Fest зможуть насолодитися новим проектом Хербі Хенкока, який виступить у зірковому складі. Музикант завжди слідкує за новими музичними тенденціями, вміє щиро донести настрій кожної ноти до слухача, і виступ на Alfa Jazz Fest 2017 не буде винятком. Нові відтінки у музичну палітру його концерту додасть молодий мультиінструменталіст та продюсер, дворазовий лауреат премії Греммі - Террас Мартін.

Отже, на Alfa Jazz Festival 2017 для Вас гратимуть:

• Herbie Hancock - рояль, клавішн.
  • Terrance Martin - клавішні, саксофони.
  • Lionel Loueke – гітара.
  • Vinnie Colaiutaem>James Genus – бас.
  • Vinnie Colaiuta – барабани.

Варто зазначити, що на ударних буде грати всесвітньо відомий американський барабанщик - Вінні Калаюта, який грає у різних жанрах та стилях. За версією журналу «Modern Drummer», партії Колаюти з альбому «Joe`s Garage» увійшли у список 25-ти найкращих ударних партій усіх часів. Він вважається одним з найбажаніших сесійних барабанщиків для запису альбомів, саундтреків, теле- та радіо-джинглів. Сівпрацював з такими музичними легендами, як: Стінг, Куінсі Джонс, Бадді Річ, Барбара Стейзент, Джеф Бек, Тел Вікенфілд та Фейт Хілл.

Після багатьох років пошуку ідеальної барабанної установки, Вінні все ж таки обрав барабани Gretsch Drums. Барабани виготовляються вручну в США та вважаються найкращими барабанами для студійGretschної роботи та живих виступів. Кожен елемент барабанів - столітні напрацювання компанії Gretsch, саме тому, ці барабани поєднали у собі тепле, вінтажне звучання з модерновим зовнішнім виглядом.

Компанія Gretsch Drums зробила унікальний сет спеціально для Вінні Калаюти з модельного ряду Gretsch USA Custom. Зараз цей набір є візитною карткою музиканта. Цікаво й те, що віднедавна на ринку з’явився іменний малий барабан Gretsch Vinnie Colaiuta Signature Snare Drum - 5`` x 14``.

Оцініть, на що здатний «That Great Gretsch Sound», коли на ньому грає жива легенда з зірковим джазовим колективом. Приходьте у понеділок 26 червня о 21.00 на сцену ім. Едді Рознера, яка розташована в Центральному парку культури ім. Богдана Хмельницького (вул. Болгарська, 4).

До зустрічі на Alfa Jazz Fest!

Інформацію надала компанія «Акрополіс»