Головна Новини шоу-бізнесу «JAM» – найбільша українська мережа мультибрендових магазинів музичних інструментів

Банер
«JAM» – найбільша українська мережа мультибрендових магазинів музичних інструментів
Четвер, 29 червня 2017, 07:09

 

 

Зупинивши свій вибір на мережі «JAM», ви одержуєте можливість вибрати необхідний товар з більш ніж 9 000 найменувань, актуальну інформацію про наявність і технічних характеристиках продукції, бездоганний сервіс і гарантійну підтримку.

За 13 років плідної роботи «JAM» зарекомендувала себе як надійний бізнес-партнер, стабільно розвиваючись і розширюючи свої межі. На сьогоднішній день мережа музичних магазинів нараховує 7 роздрібних точок по усій території України і інтернет-магазин www.jam.ua.

Тільки офіційна продукція, прямо від виробників

Мережа музичних магазинів «JAM» є офіційним представником таких всесвітньо відомих брендів, як: Yamaha, Cort, D`Addario, Alto Professional, Audix, Alesis, Martin, Dunlop, Line6, ESP, Sabian, Celestion, Warwick, DW, Bogner і багатьох інших. Вона представляє в Україні більше 60 торговельних марок і брендів.

Різноманітний асортименти товарів

Гітари, клавішні, ударні, духові, смичкові інструменти й не тільки. Кожний покупець знайде для себе не тільки інструмент, але й аксесуари до нього: стійки, чохли, кейси, засоби по відходу і т.д. Мережа також пропонує широкий спектр професійного звукового устаткування: акустичні системи, підсилювачі, мікшерні пульти, мікрофони, пристрої обробки сигналів. У сучасному музичному бізнесі не обійтися без якісного світла. У «JAM» є, що запропонувати Вам: сканери, прилади заливального світла, лазери, прилади на ЖК світлових елементах (LED), DMX контролери, дим-машини й видаткові матеріали.

Мета «JAM»

Основна мета – запропонувати як можна більш різноманітний асортимент товарів як професійним музикантам, так і тим, хто тільки починає свій шлях у дивний і прекрасний світ музики.

 

 

Працюючи прямо з безліччю виробників зі світовим ім`ям, мережа музичних магазинів «JAM» прагне принести європейські стандарти в сферу розвитку музичної індустрії українського ринку.

Самий досконалий музичний комплекс в Україні

Магазин JAM у Києві за адресою вул. Драгоманова, 31Д c загальною площею більш 850 квадратних метрів – це найбільший магазин нашої мережі, і, об`єктивно самий досконалий музичний комплекс в Україні!

На трьох його рівнях розташовані різні зони із клавішними, оркестровими й класичними інструментами, електрогітарами, бас гітарами, ударними, професійним аудіо обладнанням, студійним устаткуванням, а так само світловими приладами й різноманітними аксесуарами. Найширший асортимент товарів, затишна атмосфера, кабіни для прослуховування, кава – і це тільки початок!

У новому магазині працює «Студія музичного розвитку «JAM» для дітей по класу гітар, клавішних, ударних, духових інструментів, вокалу й «музичній математиці» – сольфеджіо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сервісний центр

Крім цього, наш новий магазин – це ще й професійна сервісна станція для музичного устаткування, а також звукових і світлових приладів. «JAM» не перший рік займається апгрейдом, тюнінгом, ремонтом, відновними роботами будь-якої складності для будь-якого музичного інструменту або аудіо обладнання. Наша гордість – це люди, майстри – золоті руки, працюючі у центрі, вони обслуговують і відновлюють гітари і, синтезатори, «звук» і «світло» із усіх куточків України. До їхнього складу входять і майстри «Гітарного сервісного центру», першого в Україні, створеного у 2010 році, що й спеціалізується винятково на гітарах. Тепер вони будуть трудиться для Вас під одним дахом. Здати й забрати інструмент із ремонту можна прямо у новому магазині JAM (на нижньому рівні).

Отримуючи товар у мережі «JAM» ви одержуєте товар на пряму з перших рук – від компанії виробника й дистрибутора, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції й сервісну (гарантійну й післягарантійну) підтримку в сервісному центрі «JAM».

Актуальна вартість і наявність

Значний перелік продукції, яку пропонує «JAM», а це більше 9,000 найменувань, не віртуально, а реально перебуває в магазинах мережі і на її складських площах. «JAM» працює без посередників. У мережі магазинів товар можна не тільки подивитися, але й послухати й протестувати, що у випадку музичного устаткування більш ніж важливо.

Актуальна інформація про наявність товару в мережі магазинів «JAM» обновляється на сайті кожні 15 хвилин, даючи Вам можливість не тільки знайти й вибрати потрібну продукцію в електронному каталозі, але й бачити, де, у якому магазині вона на даний момент перебуває. Інформація про ціни обновляється кожні 12 годин.

Магазини-партнери JAM в Україні

У Вашому місті немає магазину мережі «JAM»? Не біда. Мережа співробітничає з більш ніж п`ятдесятьма магазинами музичних інструментів по всій Україні. Ви зможете оформити замовлення у короткі строки і товар приїде у магазин нашого партнера у вашому місті.

Гаряча лінія й технічна підтримка JAM

У такому різноманітті товарів непідготовленому покупцеві нескладно заплутатися. Щоб цього не відбулося, професійні продавці-консультанти завжди напоготові. Вони допоможуть швидко й результативно знайти саме той товар, який потрібний вам!

Музичні виставки, семінари й майстер-класи в «JAM»

Мережа магазинів «JAM» – постійний учасник найбільшої щорічної виставки «Український музичний ярмарок», яка проходить восени 2017 року в Києві.

 

 

Вона організує й проводить регулярні мастер-класи й навчальні семінари як для роздрібних покупців, так і для партнерів «JAM» – продавців і співробітників музичних магазинів.

 

 

 

 

 

Завдяки активній підтримці партнерів мережі музичних магазинів «JAM» в Україні не раз встигнули побувати із семінарами й демонстраціями Bert Smorenburg (Yamaha), Peter Baartmans (Yamaha), Toralph Abgarjan (Yamaha), Тім Іванов (Yamaha), Paty Ballinas (Yamaha), Akihiro Tanaka (Yamaha), Erjan van der Laan (Jim Dunlop), Andy Irvine (Warwick), Gus G. (ESP), Віктор Смольский (Yamaha), Роман Скоробагатько (ESP, Line 6), JINJER (Warwick, Jim Dunlop), SINOPTIK, Scream Inc., Lossamos та інші.

Бренди

На сьогоднішній день «JAM» офіційно представляє в Україні продукцію таких торговельних марок, як:

 

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер