Головна Новини шоу-бізнесу Depeche Mode у турі з Beyerdynamic!

Банер
Depeche Mode у турі з Beyerdynamic!
Неділя, 02 липня 2017, 08:12

 

 

Культова британська група Depeche Mode відправилася у світовий тур у підтримку свого нового альбому Spirit. Свій унікальний саунд, на кожному майданчику туру й у кожному куточку світу Depeche Mode вони досягають за допомогою мікрофонів компанії Beyerdynamic.

Звукорежисер Ентоні Кінг (Antony King) повністю довіряє продукції Beyerdynamic. Використовує, зокрема, цифрові бездротові системи beyerdynamic TG 1000 разом з іншими провідними системами й мікрофонами. Щоб перевірити звук при підготовці до кожного концерту, а також під час самого шоу, він застосовує вимірювальний капсуль TG MM1w з портативним трансмітером TG 1000. Для вокалу використовується TG 1000 з капсулем TG V70w. Ентоні також озвучує мікрофонами Beyerdynamic барабани (TG Drumset) і інші інструменти (TG I50 і M201TG). Він використовує TG V50 і DT 1770 pro в Foh-зоні. Ентоні Кінг добре відомий в усьому світі, тому що працює з багатьма зірками, у тому числі й Depeche Mode.

 

 

Щоб власними вухами почути звук його роботи і якість звучання продуктів Beyerdynamic, приходьте на концерт Depeche Mode, який відбудеться в Києві 19 липня!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер