Головна Новини шоу-бізнесу MAG Audio на фестивалі «Вулична їжа»

MAG Audio на фестивалі «Вулична їжа»
Вівторок, 04 липня 2017, 09:15

У Києві розпочався новий, літній сезон фестивалю «Вулична їжа» — проекту, створеного кілька років тому з метою виховання в суспільстві культури споживання, приготування та популяризації якісної їжі. Але «Вулична їжа» — це не тільки про їжу. Це про творчість, культуру, і, звичайно, музику. У триденну програму фестивалю увійшли виступи музикантів різних напрямів, і в цьому сезоні за те, щоб все звучало як задумано, відповідають акустичні системи MAG Audio.

Головна сцена «Вуличного їжі» — так звана Green stage — була обладнана лінійним масивом MAG Wave, 6 модулями MAG Wave 10 і 6 сабвуферами MAG Wave Sub 18. На самій сцені були встановлені 8 моніторів MAG Focus 15 і 4 монітори MAG Focus 12. Оскільки і портальний звук, і сценічні монітори — це пасивні акустичні системи, для посилення всієї звукової системи були використані передові технології від італійської компанії Powersoft — 2 підсилювача X4 і 2 підсилювача M50Q.

На фестивалі виступили понад 10 музикантів, серед яких — Любочка, adm:t, MARUV, The same Toy, Ofer Jazz Band, Dream School, Ксюша Космос, Retro 21, Dj Lutique, Rebel Rocks cover band, JOIRA, Light Sound.

Фестиваль «Вулична їжа» традиційно проходить на арт-заводі «Платформа», і озвучити необхідно було не тільки головну сцену, а й саму територію заводу. Для цього використовувалися активні акустичні системи MAG Focus 15A — 6 шт., MAG К 32А — 6 шт., а також активний комплект звуку Vera IV. Крім зон для відпочинку та розваг, на фестивалі також працював кінотеатр, де були встановлені активні системи MAG Focus 15A і MAG Focus Sub A.

Фестиваль пройшов успішно, і навіть мінлива погода не завадила відвідувачам насолодитися кулінарними шедеврами і чарівною атмосферою, в яку MAG Audio, безумовно, зробили свій внесок.

Інформацію надала компанія «Магнет»