Головна Новини шоу-бізнесу Революційна технологія MASH від TC Electronic

Банер
Революційна технологія MASH від TC Electronic
Середа, 05 липня 2017, 09:51

 

 

Революційна технологія присутня в кожному виробі компанії TC Electronic. Адже даний бренд являється лідером та родоначальником цифрової та аналогової обробки гітарних ефектів. Якість та надійність продукції TC Electronic у поєднанні з інноваційністю завжди ставить бренд на найвищий щабель у категорії професійного обладнання. Перше аудіо обладнання датської компанії TC Electronic почало виготовлятись в 1976 році. На сьогоднішній день компанія випускає продукцію цілого ряду напрямків, серед яких є:

  • гітарні ефекти;
  • басове посилення;
  • комп’ютерні аудіо інтерфейси;
  • еквалайзери для живих виступів;
  • програмне забезпечення «audio plug-in»;
  • студійні ефектпроцесори;
  • пост-продакшн та студійне обладнання;
  • вимірювальні прилади та процесори для мовлення.

Революційна технологія MASH в Flashback 2 Delay

 

Нова педаль ефектів TC Electronic Flashback 2 Delay пропонує широкий асортимент експресивних моделей ефекта дилей, вливши нову функцію MASH, чутливу до натискання педалі. Компанія повністю переробила алгоритми ефектів Tape та Analog – від звуків скретча до відтворення олдскульних ефектів відлуння з нечуваною реалістичною якістю звучання. Педаль також отримала мерехтливий ефект Crystal delay, який створено на оригінальному алгоритмі поліфонічних октав і було запозичено з педалі ефектів Sub ‘N’ Up. Приємним сюрпризом також стали три слоти для звуків TonePrint, це дає набагато більше варіантів звучання та гнучкості ніж раніше, а також усі легендарні звуки цифрового дилея, якими відома компанія TC Electronic.

 

 

Революційна технологія MASH в Hall of Fame 2 Reverb

 

Нова, неймовірна педаль ефектів TC Electronic Hall of Fame 2 Reverb охоплює всі оригінальні ефекти, що на сьогодні є, та пропонує три потужні оновлення. Революційна технологія MASH додасть багату та насичену артикуляцію до ваших ефектів реверберації – все це в одній, добре знайомій вам, компактній педалі. А ще, створено новий «кришталевий» ефект Shimmer reverb, яким також можна керувати за допомогою функції MASH у реальному часі. Фактично, можна керувати майже будь-яким параметром за допомогою функції MASH. А безкоштовний програмний додаток-редактор TonePrint Editor надасть можливість випустити весь потенціал експресії MASH на свій смак. І звичайно ж, доступними є всі відомі ревербератори та тонпринти оригінальної педалі-попередника.

 

 

Pipeline Tap Tremolo — вінтажна теплота із сучасним звучанням

 

Зустрічайте нову педаль ефектів TC Electronic Pipeline Tap Tremolo! Вона поєднує теплоту вінтажного тремоло ефекта із сучасним звучанням для більш широких можливостей. Pipeline Tap Tremolo забезпечує модуляцію, як м’якими вінтажними хвилями, так і прямокутними, які дають більш дискретний звук з перериванням. Кнопка педалі дозволяє задавати темп (частоту) модуляції, а поворотна ручка-перемикач надасть вибирати один із семи ритмічних малюнків. І, нарешті, все перераховане доповнено функцією TonePrint, що дозволяє безкоштовно завантажувати різні готові налаштування для педалі, у тому числі й відомих артистів.

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер