Головна Новини шоу-бізнесу Нова лімітована серія лампових комбопідсилювачів Blackstar 10th Anniversary Edition

Нова лімітована серія лампових комбопідсилювачів Blackstar 10th Anniversary Edition
Вівторок, 18 липня 2017, 07:40

 

 

Цього року компанія Blackstar відзначає свій перший ювілей. На честь 10-ти річчя топового гітарного підсилення створено лімітовану серію лампових комбопідсилювачів з потужністю 10 Вт. Ексклюзивна партія компопідсилювачів, які створено на основі звуку й дизайну легендарних лінійок лампового підсилення Blackstar Artisan, Artist та Series One, запускається у листопаді 2017 року.

  • Ексклюзивні комбопідсилювачі на основі ламп EL34, 6L6 й KT-88.
  • Два канали Clean та Boost/Overdrive.
  • Динаміки Celestion 70/80.
  • Перемикання каналів за допомогою Foot Switch.
  • Високоякісний ефект Reverb.
  • Effects Loop.
  • Speaker Emulated Output.
  • Запатентована система ISF.
  • Привабливий дизайн та компактний розмір.

Абсолютно кожна модель створена для домашнього й студійного використання, має безліч можливостей та надзвичайно привабливий ретро дизайн. Усі комбопідсилювачі випущено обмеженим тиражем у кількості 1 000 штук по всьому світу, кожен з яких має унікальний номер й сертифікат автентифікації. Саме тому, Blackstar 10th AE – це не лише професійне лампове підсилення для електрогітари у компактонму форматі, а також є чудовим комбопідсилювачем для колекціонерів музичного обладнання.

Artisan 10 AE – класичний кранчовий підсилювач з лампою EL34, який пропонує традиційне, тепле британське звучання з низьким рівнем gain. У цю модель встановлено додатковий бустер у передпідсилювач для автентичного classic rock / indie звучання. Також комбопідсилювач обладнаний ефектом Reverb.
Фронтальна панель
Input Socket - Volume - Boost - Tone - Reverb - Master - Standby - Power.
Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch – Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 Ohm.

 

 

 

Artist 10 AE - унікальний комбопідсилювач, який створено на усім відомій лампі 6L6. Обережно експериментуючи з налаштуванням підсилювача та його звуком, команда майстрів Blackstar створила комбо, в якому поєднується динаміка американських підсилювачів на лампі 6L6 з яскравістю та обертонами класичних британських підсилювачів класу А. Саме тому, комбо має яскраве, дзвінке звучання каналу Clean та тепле lead звучання на каналі Drive.
Фронтальна панель
Input - Gain - Boost - Tone - Reverb - Master - Standby – Power.
Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch - Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 Ohm.

 

 

 

Series One 10 AE - це англійська якість та динамічність у виборі власного звучання, універсальність та простота у використанні. В основі підсилювача лампа KT88, яка дозволяє підсилювачу звучати з динамічним, модерновим чистим звуком та хай-гейновим овердрайвом. Також комбопідсилювач оснащений запатентованою технологією ISF, яку можна назвати однією із найбільш потрібних та креативних функцій, що дає змогу у динамічному режимі змінювати характер звучання підсилювача.
Фронтальна панель
Input - Gain - OD - ISF - Reverb - Master - Standby - Power.
Задня панель
Emulated Output - Series effects loop - Effects Level switch - Footswitch - Mains In - 3 speaker outputs: 1x16 Ohm, 1x8 Ohm and 2x16 Ohm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України