Головна Новини шоу-бізнесу Новинка! Конденсаторний мікрофон se Electronics se8

Банер
Новинка! Конденсаторний мікрофон se Electronics se8
Понеділок, 17 липня 2017, 08:05

 

 

se Electronics представляє конденсаторний мікрофон з малою діафрагмою – sE8.

Саме перед виставкою Summer NAMM 2017 компанія se Electronics анонсувала випуск нового конденсаторного мікрофону se8. У ньому застосований конденсаторний капсуль ручної роботи з малою позолоченою діафрагмою, створений безпосередньо в компанії se.

 

 

Капсуль має абсолютно новий дизайн задньої панелі, який дає більш рівний, збалансований звук і приголомшливий, супер швидкий відгук, у порівнянні з будь-якими іншими малими конденсаторними капсулями в даній ціновій категорії.

От що говорить про новинку менеджер по продажах компанії se Electronics Thomas Stubics:

«Ви зможете застосовувати будь-яку еквалізацію без помітного неприємного фарбування або викривлень – звук залишається натуральним». Це все доповнюється неймовірно коротким, ефективним шляхом сигналу, без використання мікросхем або трансформаторів. За словами процитованого вище менеджера, se8 – «один із самих безшумних мікрофонів з малою діафрагмою, доступних сьогодні, і самий безшумний у своєму класі. На рівні слухового сприйняття ми почуваємо, що він може легко зрівнятися з мікрофонами, які продаються за ціною більш ніж $1000 за пару».

se8 має два фільтри low-cut (що перемикаються між 80Гц і 160Гц) і два аттенюатори (-10 дБ і -20 дБ), це забезпечують йому найвищий звуковий тиск і динамічний діапазон у даному класі. Нове високоякісне покриття корпусу, як і у всіх останніх мікрофонів se. Унікальне алмазне огранювання краю навколо капсуля, позолочений Xlr-конектор – ще два фактори, які забезпечують безпроблемну, надійну й довгу експлуатацію мікрофона.

Він буде продаватися в комплекті з мікрофонним тримачем нового дизайну, різьбовим адаптером для мікрофонної стійки й вітрозахистом.

 

 

Також мікрофони se8 доступні у вигляді підібраної стереопари sE8 (P), яка поставляється у комплекті зі спеціальною монтажною панеллю, двома затискачами, двома вітрозахистами й міцним транспортувальним кейсом.

Stubics говорить про них так: «Усі підібрані пари se8 підібрані дійсно ідеально – ми вибрали їх із сотень мікрофонів, щоб гарантувати найвищий рівень щільності звуку».

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер