Головна Новини шоу-бізнесу Нову серія звукознімачів Stealth™ від Lace

Банер
Нову серія звукознімачів Stealth™ від Lace
Вівторок, 25 липня 2017, 09:46

 

 

Компанія Lace® Music Products випустила нову серію звукознімачів Stealth™.

До лінійки увійшли хамбакер, басовий та звукознімач розширеного діапазону. Ці нові прилади є комбінацією традицій та інновацій у дизайні. В основі – запатентована технологія Alumitone®. Було досягнуто нульового рівня шумів та повного частотного діапазону. Lace® Stealth™ також можна використовувати з преампами або пасивно.

У дизайні серії Stealth використано на 95 відсотків менше мідної обмотки, ніж у звичайних звукознімачах, і це без втрат звукових характеристик.

Серія Stealth – це результат еволюції звукознімачів, тому вона суттєво відрізняється від стандартних серій. В основі нової лінійки – провідна технологія цього століття. Тепер немає потреби у живленні від батарейки, до того ж низький опір звукознімача дозволяє встановлювати його з преампом без жодних компромісів щодо звуку. Моделі нової лінійки: хамбакер для гітари, мильниця для басу та «розширений діапазон» для гітар. Моделі ідентифікуються за лого Sonic Blue Lace. Звукознімачі серії Stealth:tm: доступні лише в матовому виконанні.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер