Головна Новини шоу-бізнесу Allen & Heath dlive — моніторний мікшер світового туру Брайана Феррі!

Банер
Allen & Heath dlive — моніторний мікшер світового туру Брайана Феррі!
Четвер, 03 серпня 2017, 08:41

 

 

Відомий співак Брайан Феррі прямо зараз перебуває у турі по США і Європі, у якому мікшерна система dLive S-класса від Allen & Heath використовується для керування моніторними міксами.

Систему dlive, обрану звукорежисером Томом Ховатом, надали прокатні компанії Brittania Row Productions у Європі й Clair Bros у США. Система містить консоль S5000 з мікшерним реком DM64, реком розширення DX32 і має два контролери IP8 для дистанційного керування. Тому dlive використовували і в попередніх турах, наприклад, для Paolo Nutini і Morrissey.

 

 

«Як завжди, dlive забезпечує чистоту й прозорість звуку. Мікшірування вушних моніторів для бенду з 10 знаменитих і досвідчених музикантів — дуже непросте завдання, тут потрібна моніторна консоль із максимально деталізованим,і повноцінним звуком. Завдяки вбудованим обробкам і ефектам, dlive дуже успішна у цьому напрямку, а також завдяки безлічі сцен – 50+», – пояснював Том.

Недавні відновлення прошивання dlive – v1.4 і тепер v1.5 – мають нові корисні функції, які надають для Тома багато вільного часу, так що тепер він може сконцентруватися на міксі Брайана під час шоу. Він використовує нові компресори Dyn8, ефекти з реку, емуляцію лампового попередпідсилювача на всі чотири саксофони, окремий компресор 16T на більшості інструментів і Peak Limiter 76 на всіх вокалах.

 

 

«Я обожнюю нові функції, особливо Dimension Chorus на акустичній гітарі! Оновлена фільтрація параметрів при зміні сцен у v1.5 – це величезний крок уперед у гнучкості й автоматизації», – продовжував Том.

Мікс моніторів Брайана вимагає постійного активного мікшірування у кожній пісні на дуже високому рівні деталізації. Брайан відмінно чує всі деталі своїх музичних аранжувань, і dlive дійсно допомагає йому передати абсолютно усе.

 

 

«Як завжди, я насолоджувався відмінною роботою контролерів IP8. Один з них прив`язаний до моніторної консолі, що дозволяла мені робити зміни у міксах інших музикантів, при цьому залишаючись у міксі Брайана на головній консолі. Другий IP8 працює на FOH- зону, охоплюючи більшість вхідних каналів, настроєних на 6 банків фейдерів для формування префейдерного стереоміксу», – підсумував Том.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер