Головна Новини шоу-бізнесу Нові клавінови YAMAHA серії CSP

Банер
Нові клавінови YAMAHA серії CSP
Середа, 02 серпня 2017, 07:44

 

 

Корпорація YAMAHA вже більш 30-ти років є визнаним світовим лідером у виробництві цифрових фортепіано, що одержали фірмову назву YAMAHA Clavinova™.

На сьогоднішній день YAMAHA випускає клавінови серій CLP і YDP (Clavinova classical Piano – класичне фортепіано – клавінова) і CVP (Clavinova Versatile Piano – універсальне фортепіано – клавінова).

 

 

Ці інструменти задовольняють запити музикантів усіх рівнів – від учня, що робить перші кроки в музиці, до маститого професіонала, оскільки сучасні технології YAMAHA дозволили створити інструмент із клавіатурою й звучанням, максимально наближеними до традиційного акустичного фортепіано. Крім того, Clavinova™ має великий набір звуків, широкі можливості, не вимагає настроювання, регулювання й обслуговування, має порівняно невелику вагу й привабливу ціну.

У серпні 2017 року корпорація YAMAHA анонсувала нову серію клавінов, що одержала назву CSP (Clavinova Smart Piano), у яку входять моделі CSP-150 і CSP-170. Ці інструменти продовжують кращі традиції клавінов серій CLP і CVP, що завоювали широку популярність у світі й у нашій країні, однак, містять нові інноваційні можливості, що допомагають відкрити нові обрії виконання.

На перший погляд, інструменти дуже нагадують клавінови серії CLP, вони мають усього кілька органів керування, необхідних для реалізації базових функцій. Прекрасне звучання кращих концертних роялів YAMAHA CFX і B?sendorfer Imperial, чуйна клавіатура, прекрасний педальний механізм, потужна акустична система дозволять повністю поринути в чарівний світ музики. Для одержання доступу до повного функціонала, необхідно підключити до клавінови смарт-пристрій і завантажити безкоштовний додаток Smart Pianist (на даний момент підтримуються гаджети, що працюють на ios, незабаром з`явиться додаток і для Android).

Грайте ваші улюблені пісні тут і зараз!

 

 

Тепер кожний зможе скористатися новітніми технологіями YAMAHA, наприклад, інноваційною можливістю розпізнавання музичного матеріалу. У додатку Smart Pianist є функція «Audio To Score», яка проаналізує будь-яку композицію, завантажену на згадку смарт-пристрою, і автоматично створить ноти для акомпанементу. Ви завжди будете на висоті й зможете виконувати улюблену композицію! Спеціальні динамічні світлодіодні індикатори Stream Light візуально зорієнтують починаючих піаністів, яку ноту й у який момент часу потрібно її зіграти.

Тембральна база нових клавінов величезна й містить 692 мелодійних тембрів й 29 наборів ударних. Ви зможете зіграти із вбудованим віртуальним оркестром, використовуючи функцію автоакомпанементу, співати сольні й хорові партії, підключивши мікрофон і використовуючи вбудований гармонайзер, записувати своє виконання на USB накопичувач – інструмент створений спеціально для Вашої творчості!

Продаж клавінов YAMAHA серії CSP починаються у вересні 2017 року.

 

Інформацію надала компанія «Ін-Джаз»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер
Банер