Головна Новини шоу-бізнесу Новинка: JBL C211 – двосмугова акустична система для кінотеатрів

Новинка: JBL C211 – двосмугова акустична система для кінотеатрів
Вівторок, 08 серпня 2017, 10:39

У двосмуговій акустичній системі для кінотеатрів C211 останні досягнення JBL поєднано з компактними розмірами та доступною ціною для залів малого чи середнього розміру. Глибина системи – всього 31 см, тож вона ідеально підійде для малих приміщень.

У JBL С211 використано високочастотний гучномовець, виконаний за тією ж технологією, що і студійні монітори еталонної якості VII серії, яким довіряють топові кіностудії світу. Система здатна озвучити зали довжиною не більше 16 м, вона спеціально спроектована для малих та середніх залів, а також спеціальних глядацьких зал VIP-класу.

• Двосмугова система ScreenArray® для максимального вихідного рівня, покращеної характеристика направленості та мінімальних спотворень.
  • В C211 2409H використано такий самий високочастотний динамік, як і в студійних моніторах еталонної якості 7-ї серії.
  • Провідний пасивний кросовер у поєднанні з найновішим DSP у підсилювачі дозволяють відтворити найменьші звукові нюанси фільму.
  • Створено спеціально для малих та VIP залів (довжиною не дільше 16 м).

Опис

• Робочий діапазон (-10 дБ): 35 Гц – 18 кГц.
  • AES Номінальна потужність: 300 Вт.
  • Free Field Sensitivity: 100 дБ.
  • SPL максимальний: 124 дБ.
  • Кут розкриву характеристики направленості горизонтальний: (-6 дБ) 100°.
  • Кут розкриву характеристики направленості вертикальний: (-6 дБ) 40°.
  • Частота кросоверу: 1.8 кГц.
  • Номінальний Імпеданс: 8?.
  • Input Connectors: Screw Terminal Barrier Strip.
  • Максимальна довжина зали: 16 м.
  • Низькочастотний динамік: 1 x M115-8A.
  • Високочастотний динамів: 1 x 2409H-2 (Новинка).
  • Роміри (ВxШxГ): 31`` x 40`` x 12``.
  • 78,74 см x 101,6 см x 30,48 см.

Інформацію надала компанія «Комора»