Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «EcoSound» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Понеділок, 11 вересня 2017, 11:00

Компанія EcoSound – лідер українського ринку акустичних матеріалів, за версією пошукових систем Google, так само величезної кількості приємних, дружніх відгуків від наших клієнтів.

У нашому магазині ви відкриєте для себе дивовижний світ акустичних матеріалів, які здатні назавжди змінити акустичну атмосферу вашого приміщення, так само найширший вибір продукції з унікальним дизайном, який відмінно прикрасить приміщення будь-якого формату, від приватної, професійної студії звукозапису до солідного офісного центру.

На нашому офіційному сайті компанії EcoSound ви завжди знайдете виключно екологічно чисті акустичні матеріали, такі як:

• Акустичний поролон.
  • Акустичні панелі.
  • Акустичні панелі піраміди.
  • Акустичні дифузори.
  • Бас пастки.
  • Акустичні екрани.

І все це виключно за найдоступнішими, антикризовими цінами по Україні, що дозволяє вам завжди купувати товар Європейської якості саме у нас. Чому?

EcoSound - компанія з багаторічним стажем успішних продажів, запорукою якого є якісний сервіс та індивідуальний підхід до вирішення проблеми кожного індивідуального клієнта помноженого на широкий асортимент продукції Європейської якості, системі доступних цін і постійних акцій.

Які переваги отримує кожен клієнт компанії EcoSound?

• Найкращий сервіс і професійної обслуговування для кожного з вас.
  • Широкий асортимент акустичних матеріалів, аналогів яким ви не зможете знайти в Україні.
  • Приємні ціни для кожного гаманця.
  • Унікальні, прозорі акції для наших клієнтів.
  • Цікаві статті та корисні матеріали у відкритому доступі, на наших сторінках соціальних мереж.
  • Унікальна партнерська програма, з вигідними умовами для друзів нашої компанії.

Ми завжди з задоволенням допоможемо вирішити будь-яку вашу проблему, пов'язану з акустикою вашого приміщення. Ми в змозі професійно поліпшити акустичну атмосферу будь-якого формату приміщення і нам по плечу такі об'єкти як:

• Офісні центри.
  • Професійні студії звукозапису.
  • Конференц зали.
  • Кол-центри.
  • Ресторани.
  • Нічні клуби і бари.
  • Актові зали.
  • Великі промислові цехи.
  • Кінотеатри.
  • Домашні кінотеатри.
  • Квартири та приватні будинки.
  • Репетиційні зали.
  • Спортивні комплекси.
  • Студії професійного монтажу.
  • Виставкові та банкетні зали.

Потрібно звукоізоляція? Ви знову ж звернулися за адресою! Акустична корекція за доступною ціною? Звичайно ж ! Ми з гордістю гарантуємо вам якість виробленого монтажу і сто процентною точністю всіх необхідних розрахунків від наших кращих фахівців.

Ознайомтеся з нашими роботами на офіційному сайті компанії EcoSound (http://ecosound.kiev.ua/), і ви будете приємно здивовані якістю монтажу, з упевненістю і без зайвих слів ми можемо заявити про те, що ми-унікальний сервіс для будь-якого споживача , який здатний сприятливо вплинути на здоров'я, працездатність і навіть естетичний вигляд будь-якого приміщення, при цьому абсолютно не вплинути на добробут кожного нашого відвідувача.

Ваш вибір-професіонали! Ваш вибір – кращі ціни! Ваш вибір – Європейська якість!

Ваш вибір – EcoSound!