Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Шоу-Техніка» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Понеділок, 11 вересня 2017, 12:05

Компанія «Шоу-Техніка» працює на українському ринку в області професійного устаткування для шоу-бізнесу з вересня 2005 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, здатного реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Креативний підхід і нестандартні рішення в комплексі з високим рівнем професіоналізму. В 2005 році компанія починала з реалізації світлового й звукового устаткування. Стрімко розвиваючись, через кілька років «Шоу-Техніка» змогла запропонувати своїм клієнтам інсталяції з використанням світлового, звукового устаткування провідних світових виробників, а також генератори спецефектів і сценічні конструкції.

Наша компанія може запропонувати Вам повний спектр послуг із продажу й оренди професійного світлового й звукового устаткування а так само музичних інструментів від простих консультацій до розробки, технічної підтримки й реалізації найскладніших проектів. За час нашими партнерами стали кращі концертні зали, театри, нічні клуби, торгові центри, ресторани України. Налагоджений сервіс, проектно-інженерна група, монтажна бригада дозволяють якісно реалізовувати проекти на території всієї України. Напрямки діяльності компанії «Шоу-Техніка»:

Постачання устаткування:

• Світлодіодні екрани й інформаційні табло будь-яких розмірів;
  • музичні інструменти;
  • світлове устаткування;
  • звукове устаткування;
  • спецефекти (генератори й видаткові матеріали);
  • сценічні конструкції;
  • презентаційні системи (лампові і лазерні проектори);
  • студійне світло;
  • студійний звук;
  • сценічні конструкції, механіка сцени.

Монтаж:

• повний спектр послуг з монтажу устаткування для шоу-бізнесу;
  • виконання робіт будь-якої складності.

Введення в експлуатацію:

• підключення й настроювання встановленого устаткування.

Сервісне обслуговування:

• швидко;
  • якісно;
  • з використанням оригінальних запасних частин.

Проектування:

• стадій «П» і «РД» по 19-ти основним концертно-театральним технологічним системам;
  • фахівці з досвідом розробок проектів.

Оренда устаткування:

• організація пінних шоу (пінні пушки, генератори піни, видаткові матеріали);
  • проектування й проведення лазерних шоу (професійні лазерні шоу системи до 21Вт).