Головна Новини шоу-бізнесу Презентація нового великого концертного роялю Steinway&Sons D-274

Презентація нового великого концертного роялю Steinway&Sons D-274
Середа, 20 грудня 2017, 07:27

19 грудня в Київській музичній школі-інтернаті ім. М. В. Лисенка відбулася презентація нового великого концертного роялю Steinway&Sons D-274.

Урочистий концерт відкрили хорові колективи школи, виконавши традиційні різдвяні колядки та щедрівки. Продовжили концерт учні 6-11 класів: Максим Шарпарь (9 клас) зіграв «Елегію» М. Лисенка, Роман та Артем Юшкевичі (6 клас) виконали «Угорський танок» Й. Брамса, Дмитро Гаврилюк (6 клас) виступив з композицією «Стрімкий потік» М. Сільванського, а учениця 7 класу Анна Небаба зіграла «Блискучі варіації» Ф. Шопена. Композицію Н. Паганіні та Ф. Ліста «Кампанелла» виконав Ілля Овчаренко (11 клас).

На завершення урочистої програми І частину концерту для фортепіано з оркестром №2 c-moll виконав Роман Лопатинський, художній керівник та диригент – заслужений артист України Сергій Солонько.

На свято завітав Міністр культури України Євген Нищук та звернувся до викладачів та учнів школи-інтернату. Міністр запевнив творчий колектив у підтримці та пріоритетності освітнього напрямку.

Це перша спеціалізована школа, що отримала концертний рояль високого класу. Згідно з програмою Міністерства культури, з наступного року фінансування спеціальних шкіл по всій Україні дозволить придбати необхідні інструменти багатьом навчальним закладам. Тож сподіваємося, що концертні роялі Steinway & Sons найближчим часом служитимуть викладачам та учням українських музичних шкіл-інтернатів у Львові, Одесі та Харкові.

Серед запрошених гостей зі словом виступив Олег Репецький, генеральний директор Українсько-британського спільного підприємства «Комора»:

«Мені особливо приємно тут бути, ходити ногами по цьому актовому залі, де я свого часу провів свої юнацькі роки. Крім того, кілька років я мав честь тут викладати, - розповів директор «Комори». – Тож перш за все звертаюся до вас не як директор представництва Steinway, а як вдячний учень школи, що дала мені безцінний досвід на шляху до музичного мистецтва. Вітаю всіх з цією непересічною подією – присутністю інструмента Steinway на сцені школи імені Миколи Лисенка».

СП «Комора» - офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор компанії Steinway & Sons в Україні.

Інформацію надала компанія «Комора»