Головна Новини шоу-бізнесу Нові поповнення в бібліотеці семплів Nord Piano Libary

Нові поповнення в бібліотеці семплів Nord Piano Libary
Середа, 17 січня 2018, 07:43

Останнє доповнення в Nord Piano Library – семпл компактного піаніно шведського випуску з дуже характерним, виразним, яскравим звуком.

Baby Upright відрізняється дуже яскравою серединою й скромним, витонченим басом у зв`язку з укороченими струнами.

При натисканні педалі сустейн звук стає на диво живим і атмосферним.

Завантажити семпл Baby Upright >>>

Також була поліпшена сумісність між різними форматами семплів і файлів Nord, для цього створений спеціальний конвертер Nord Sample Converter.

Nord Sample Converter конвертує файли версій Version 1&2 (.nsmp) у новий формат версії Version 3 (.nsmp3), який використовується в Nord Stage 3. Просто перетягніть файли .nsmp у вікно додатку й файли нової версії .nsmp3 автоматично з'являться в папці за назвою «nsmp3», яка буде перебувати у вихідній папці.

Завантажити Nord Sample Converter >>>

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»