Digico 96k tour. Львів
Середа, 31 січня 2018, 08:07

 

 

Друзі!

Поки Яап Пронк видужує й ми разом плануємо нові дати тренінгу у Києві, наша команда вирішила не гаяти час і відправитися у Львів, куди нас вже давно запрошують.

Отже, 21 лютого за підтримки прокатної компанії FatSound зустрічайте DiGiCo 96k tour у Львові! Нагадаємо, що компанія Fatsound – власник першого офіційного мікшера DiGiCo S31 на заході України, а також широкого парку прокатного устаткування. Це молода цілеспрямована команда, яка зможе гідно забезпечити проведення заходів серйозного рівня.

Захід буде проходити у приміщенні кінотеатру Lviv Film Center (вул. Володимира Великого 14А), початок о 11:00. Проводити тренінг буде бренд-менеджер компанії РеалМюзік про-аудіо – Володимир Головань.

Як завжди, звертаємо вашу увагу на те, що участь у нашому тренінгу абсолютно безкоштовна, але тільки за умови реєстрації.

Зареєструватись на захід >>>

S серія від Digico – це унікальний інноваційний продукт, що одночасно сполучає останні досягнення FPGA технології, частоту дискретизації 96 кГц, поперед підсилювачі від топових консолей Digico SD серії й неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відітнути усе зайве, максимально спростити інтерфейс користувача й вивести легендарну якість Digico на новий, доступний рівень!

Упоратися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 4 основних правила. Які? Приходите на зручний для вас тренінг, і ви про все довідаєтеся! Усі учасники одержують іменний сертифікат про проходження тренінгу, і звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки й сюрпризи від «РеалМюзік»!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України