DiGiCo 96k tour. Одеса
Неділя, 29 квітня 2018, 06:35

 

 

Друзі, за вашими численними проханнями перед початком спекотного літнього сезону компанія «РеалМюзік» вирішила відвідати палке клубне місто Одеса! Не секрет, що консолі DiGiCo серії S є стандартним рішенням «звук/якість/можливості/ціна» для більшості клубних майданчиків, в чому і пропонуємо вам особисто переконатися!

І, вже 23 травня зустрічайте DiGiCo 96k тур в Одесі! Захід компанія буде проводити у конференц-залі бізнес-готелю Marlin (Польський спуск, 13), початок о 10:00. Проводити тренінг буде бренд-менеджер компанії «РеалМюзік» з проаудиту Володимир Головань, а також ще запланована онлайн-сесія зі спеціалістом компанії DiGiCo Яапом Пронком.

Як завжди, звертаємо вашу увагу на те, що участь у тренінгу від компанії «РеалМюзік» абсолютно безкоштовна, але тільки при попередній реєстрації.

Слідкуйте за оновленнями на Facebook-сторінці події, вся основна інформація і детальна програма заходу будуть розміщуватися там.

S серія від DiGiCo – це унікальний інноваційний продукт, одночасно суміщає останні досягнення FPGA-технології, частоту дискретизації 96 кГц, підсилювачі від топових консолей DiGiCo серії і SD, неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відсікти все зайве, максимально спростити інтерфейс користувача і вивести легендарну якість DiGiCo на новий, доступний рівень!

Справитися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 4 основних правила. Які? Приходьте на зручний для вас тренінг, і ви все дізнаєтесь! Всі учасники отримують іменний сертифікат про проходження тренінгу. І, звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки та сюрпризи від компанії «РеалМюзік»!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України