Головна Новини шоу-бізнесу Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO

Cory Henry презентував нову серію CT-X від CASIO
Вівторок, 15 травня 2018, 10:40

Для офіційного запуску своєї нової лінійки синтезаторів CT-X на європейському ринку компанія CASIO запросила особливого гостя на Frankfurt Musikmesse: американського клавішника та піаніста Cory Henry.

Будучи корінним бруклінцем, Henry здобув найбільшої популярності завдяки своїй грі у Snarky Puppy, інструментальному джаз-поп-оркестр, який журнал Rolling Stone назвав «одним з най багатогранніших гуртів на планеті». Одночасно поєднуючи, здовалося б непоєднуване: футуризм та ретро, класику та експерименти, - утворюється звучання одного з найбільш винахідливих інтелектів сучасної музики. Cory Henryздобув декілька GRAMMY Awards за свою роботу з оркестром з 2012 року, але майстерність Henry визнається у цілому світі вже більше двох десятиліть.

У шість років Cory Henry дебютував у легендарному Harlem`s Apollo Theater, а в дев`ятнадцять років він приєднався до гастрольної групи джазової ікони Kenny Garrett. Свій дебютний альбом Cory Henry записав співпрацюючи із гуртом The Funk Apostles, в результаті чого вдалося досягти екстраординарного звучання, що являє собою суміш блюзу, соулу, R&B, афробіту та джазу, розмиваючи існуючі межі між жанрами і цим самим підвищуючи очікування до себе на кожному етапі.

Інформацію надала компанія «Акрополіс»