Головна Новини шоу-бізнесу 50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper

50-ий ювілей легендарного ORANGE коментує засновник Cliff Cooper
Четвер, 17 травня 2018, 06:28

Цього року, бренд ORANGE святкує своє 50-річчя, його засновник і виконавчий директор Кліфф Купер ділиться своїми думками з цього приводу:

 

 

«Мало хто, у тому числі і я, півстоліття тому міг би подумати, що бренд ORANGE підніметься на ті запаморочливі висоти світової арени, на яких він сьогодні. З тих самих скромних початків у 1968 році, моя любов до музики та звуку створювала моє бачення механізму виготовлення підсилювачів та динаміків, які були сконструйовані з якістю, надійністю та звучанням, насправді приємним для вуха. Цей світогляд був і завжди буде аксіомою у моєму житті. Сьогодні, музиканти стали більш вимогливими і звичайно ж, сучасний світ набагато більше взаємопов'язаний, аніж 50 років тому, однак, ми постійно прагнемо відслідковувати потреби музикантів, і створювати лише найкраще музичне обладнання.»

«ORANGE завжди була і завжди буде інноваційною компанією, але якщо в окремих випадках інновації означають маніпулятивні трюки без покращення якості звуку, то ми не впроваджуємо їх у наші проекти. Прагнення нашої команди прислухатись до відгуків, отриманих від нашої глобальної дилерської мережі, має велике значення і користь, дозволяючи постійно адаптуватися до потреб музикантів…»

 

 

«Я надзвичайно пишаюся нашими досягненнями, починаючи з 1968 року, і разом з ORANGE завжди робитиму все можливе, для створення найкращої апаратури, допомагаючи втілювати прекрасне бажання слухати та оцінювати музику, наближуючи її звучання до ідеалу. Нарешті, така значна дата, як наше 50-річчя, напевно б не відбулася без оцінки усіх минулих і теперішніх зусиль, над якими не покладаючи рук працювала команда професіоналів, сприяючи розвитку та успіхам "помаранчевого" бренду. Усім їм, а також усім нашим прихильникам, я щиро дякую.»

 

Сliff Cooper

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України