Головна Новини шоу-бізнесу Лінійний масив PARK LINE-8 у концертному турі гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

Лінійний масив PARK LINE-8 у концертному турі гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»
Четвер, 07 червня 2018, 18:03

Шалений потік енергії, несамовитий драйв і позитив у кожній пісні - саме так відгукуються про творчість гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», який своєю творчістю підтверджує, що справжня музика не має обмежень. Кожен хіт гурту є квінтесенцією справжнього якісного українського продукту.

Триває всеукраїнський тур гурту в підтримку нового альбом «Буду з тобою». Він почався 22 квітня в Черкасах, охопить усі регіони України і закінчиться 18 грудня великим концертом в Київському Палаці Спорту.

У складі концертного обладнання працює лінійний массив PARK LINE-8. У якості інфілів також використовуються елементи лінійного массиву PARK LINE-8 (PE532e).

Для підсилення звуку в комплекти концертного звукового обладнання використовуються топові підсилювачі GS7 та DF2804 виробництва компанії PARK AUDIO.

Зі своїм концертним туром гурт вже відвідав чимало міст, щоразу збираючи повні зали, і отримав чимало позитивних відгуків.

Повне технічне забезпечення: IQTech Event Service.

Фото: офіційна сторінка БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на Facebook

Інформацію і світлини надала компанія «PARK AUDIO»