Головна Новини шоу-бізнесу ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів України: підсумки

Банер
ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів України: підсумки
Вівторок, 26 червня 2018, 19:47

 

 

З 14 по 16 червня у Пущі Водиці відбувся ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів: понад 100 учасників з усіх регіонів країни долучилися до професійних обговорень нагальних проблем. Майже 25 відсотків учасників вперше відвідали наш форум, що засвідчує стрімкий розвиток галузі в Україні. Відзначимо, що, як і в попередні роки, технічним партнером семінару виступила компанія «РеалМюзік».

Цьогоріч в рамках проекту перед українськими звукорежисерами виступили спеціальні гості, зокрема:

  • представник компанії Focal (Франція) – регіональний менеджер PRO напрямку - Vincent Moreuillе зробив презентацію про іноваційні технології компанії, а також тест-драйв студійних моніторів у приміщенні навчальної частини семінару;
  • Joel Damiano – провідний інженер DAS Audio (Іспанія) провів презентацію програмного управління DASnet та DASaim й демонстрацію роботи активного звукового лінійного масиву DAS Audio Aero-40A;
  • демонстрацію новітньої флагманської цифрової мікшерної консолі YAMAHA PM10 презентував Hiroaki Fujita.

Серед найбільш актуальних питань, які розглядалися на семінарі - це виклики, що стоять перед практикуючим звукорежисером з появою аудіостоків. Зокрема, звукорежисери мали можливість обмінятися досвідом щодо питань музичних трендів на аудіостоці, оподаткування, авторського права та підводних каменів аудіостоків.

Звукорежисери, як і в попередні роки, мали можливість пройти тренінги від провідних фахівців українських компаній - виробників і дистриб`юторів звукового обладнання, зокрема СП «Комора», «Індіго мюзік», «Юритмікс», «ЛАЙТЕК», «Комплекс V», «MAG Audio», «Продіджей Україна», «Ін-Джаз», «Sound House Pro» тощо.

Також в рамках роботи навчально-практичного семінару українські звукорежисери мали рідкісну можливість відвідати НСК «Олімпійський» та протестувати нове звукове обладнання, яке забезпечує не лише потреби стадіону, а й фактично стало базовим для проведення гучних мистецьких акцій у Києві.

Фактично 3 дні насиченої роботи вчергове засвідчили, що українська звукорежисура потребує системної комунікації між усіма гравцями ринку та всередині самої професійної спільноти.

 

Iрина Плехова, агенція культурних індустрій «ПРО»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України