Головна Новини шоу-бізнесу Інсталяційна серія AIR в Blur Coffee

Інсталяційна серія AIR в Blur Coffee
Неділя, 15 липня 2018, 06:12

Blur Coffee — нова кав`ярня в центрі Києва. Вона відкрилася не так давно, але вже встигла полюбитися тим, хто цінує культуру споживання кави і не може встояти перед спокусою провести годину-другу в затишному закладі за чашкою ароматного напою.

Blur Coffee підкуповує простотою: вона і в подачі меню (від цього не менш різноманітного) і в інтер`єрі самої кав`ярні - світлому, просторому, мінімалістичному просторі, куди гармонійно вписалися системи інсталяційної серії MAG AIR.

Серія AIR — це point-source системи, які були розроблені спеціально для інсталяцій різних розмірів і призначення — від невеликих кафе, як Blur Coffee, до великих клубів і ресторанів. Завдяки доступному опціональному спеціальному водозахисному покриттю системи можуть бути встановлені і під відкритим небом — наприклад, в парках розваги, на відкритих терасах і майданчиках.

Інформацію надала компанія «MAG Audio»