Головна Новини шоу-бізнесу Театр на Подолі. Фінальний акорд

Театр на Подолі. Фінальний акорд
Понеділок, 06 серпня 2018, 06:16

Ось і завершено масштабний проект, в якому компанія «Лайтек» брала участь в якості головного підрядника з моменту, коли ще був тільки фундамент (2016 рік). Завдяки багаторічному досвіду в проектуванні та реалізації професійних рішень для театрів, фахівці «Лайтек» впоралися зі складною технологічною задачею, впроваджуючи світові технології і новинки театрального ринку.

Фінальний акорд і виконання останньої обіцянки – у вже активно працюючому театрі компанія «Лайтек» провела презентацію для директорів і фахівців з інших театрів України, продемонструвавши рішення, які були застосовані у даному проекті.

Для глядачів і фахівців була проведена екскурсія по усім приміщенням театру, де головний інженер проекту Олександр Рябенко розповів про технічні і концептуальні рішення, які були застосовані компанією «Лайтек».

Більш детальніше на сайті компанії «Лайтек»