Головна Новини шоу-бізнесу Charity Weekend: системи MAG Audio на двох сценах фестивалю

Банер
Charity Weekend: системи MAG Audio на двох сценах фестивалю
Понеділок, 10 вересня 2018, 08:05

 

 

В кінці літа на «Арт-завод Платформа» відбувся третій спортивно-музичний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросініною». Дві сцени, де проходили шоу-програми, виступи артистів, розіграші призів і тренування, були обладнані акустичними системами MAG Audio.

Головна місія заходу — збір коштів на придбання інноваційного рентген-апарату в Інститут акушерства і гінекології. Ініціативу Єфросініної підтримали багато українських виконавців: Michelle Andrade, Tayanna і NK (Настя Каменських), а хедлайнером фестивалю став MONATIK. На головній сцені в якості основної звукової системи був встановлений MAG Wave 10 — 2 підвіси по 8 модулів. За низькочастотну підтримку на майданчику відповідали 16 сабвуферів MAG Wave Sub 18.

Для посилення використовувалися продукти Powersoft.

Side-fill системи на головній сцені представили 2 модулі MAG Fly 6 в комплекті з 2 сабвуферами MAG Fly Sub 15. Ще 2 акустичні системи MAG Fly 6 працювали як front-fill. MAG Fly 6 — активний модуль фіксованого масиву на основі чотирьох 6" НЧ-динаміків, який гарантує потужність до 1050 Вт, що робить його автономним рішенням для різних застосувань.

Основна звукова система на другій сцені була представлена 4 х MAG Fly 6 і 4 сабвуферами MAG Fly Sub 15.

Фестиваль відвідали понад 10 тисяч гостей, що дозволило спільними зусиллями зібрати більшу частину потрібної суми.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог

Банер
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України