Головна Прес-реліз Прес-реліз
Банер

Прес-реліз
Четвер, 14 вересня 2017, 14:24

 

Де: Виставковий центр «АККО Інтернешнл»,
вул. Перемоги, 40, Київ
Коли: 12 – 14 жовтня 2017 року

 

 

Український музичний ярмарок-2017: технології, що створюють музику

12 – 14 жовтня 2017 року в Києві відбудеться «Український музичний ярмарок» - виставка, яка представить сучасні можливості створення музичного продукту. Українські експоненти, дистриб’ютори та виробники провідних світових брендів музичних інструментів, професійних лінійок звукового та світлового обладнання, сценічних конструкцій, обладнання для студій звукозапису, DJ-обладнання тощо продемонструють технологічний поступ музичної індустрії. Водночас виставка представить сучасні технології, що мають широке використання в архітектурі та дизайні.

За останні кілька років прорив технологій створив унікальні можливості для професіоналів та аматорів. Відтепер музика стала ближчою, а створення музичного продукту значно доступнішим.

Кожен відвідувач «Українського музичного ярмарку» зможе опинитися у просторі музичної та технологічної свободи. Адже протягом 3 днів експоненти репрезентуватимуть не лише свою продукцію, а й завдяки майстер-класам і тренінгам, відкритим дискусіям і лекціям допоможуть аматорам, професійним музикантам, організаторам фестивалів, виставок, представникам івент-агенцій, звукорежисерам, світловикам, віджеям втілити у життя найоригінальніші та найсміливіші ідеї зі створення власного мистецького продукту.

2017 року на «Українському музичному ярмарку» працюватимуть стенди від провідних компаній: лідера технологічних рішень найвидовищніших музичних подій в Україні – Zinteco, офіційного представника Harman Professional в Україні – СП «Комора», ексклюзивного представника понад 60 світових лідерів у виробництві музичних інструментів та обладнання – «Юритмікс», провідного імпортера музичних інструментів та звукового обладнання – Real Music, дистриб’ютора різноманітних лінійок DJ-обладнання – ProDJ, одного з найбільш затребуваних на ринку інсталяцій технічних рішень концертних залів – «Лайтек», українського виробника акустичних систем, що вже конкурують з іноземними брендами – MAG Audio та понад 30 компаній виробників та дистриб’юторів, що упродовж 25 років створюють повноцінну музичну індустрію в Україні та виходять на світовий ринок із конкурентними рішеннями і галузі технічного забезпечення різноманітних подій, виробництва світлового та звукового обладнання, музичних інструментів.

Події «Українського музичного ярмарку» - це пропуск у професійне музичне життя, адже саме тут Ви зможете знайти бізнес-партнера, надійні рішення для втілення Вашого творчого задуму, інформацію, яка дозволить бути завжди на крок попереду.

 
 
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України
Банер