Головна Спеціальні пропозиції наших партнерів

Банер
Акція! Скрипки Leonardo для навчання зі знижкою 20%, тільки до кінця вересня!
Понеділок, 17 вересня 2018, 07:49

 

 

Музикант.укр продовжує свій осінній «цінопад» для наших маленьких віртуозів!

Кожні батьки, які віддають свою дитину на навчання в музичну школу, мріють виростити свого маленького Вівальді, Паганіні ну або, як мінімум, Тартіні.

Далі…
 
Купи щастя – купи укулеле!
Середа, 12 вересня 2018, 15:04

 

 

Ось і осінь... Для декого це пора якнайбільше відповідає для відпочинку, надворі стало прохолодніше, вечором приємно посидіти біля багаття, погомоніти з друзями, помріяти, нагадати коханій про свої почуття. І в будь-якому випадку без гарної музики неможливо провести приємно час. Звичайно можна піти простим вивіреним шляхом ввімкнути гучномовець радіоприймача, але ніщо так не зрівняється з душевністю і чарівністю авторської пісні у Вашому ж виконанні.

Далі…
 
Усе по нотах. Знижки від 5% до 10% на нотні підручники!
Середа, 12 вересня 2018, 14:39

 

 

Осінь - пора знань. А головні носії знань до сьогодні є книги. У музикантів своя особлива гарна нотна мова. Незвичайний «шифр», який дав світові так багато гармонії і прекрасних мелодій. Цю мову продовжують вивчати нові покоління і Музикант.укр прагне їм в цьому допомогти. З величезною повагою до початківців і практикуючих молодих музикантів ми даруємо знижки на ноти та підручники від 5% до 10%.

Далі…
 
Акція! Знижки на товари для дітей до 30%!
Неділя, 09 вересня 2018, 13:21

 

 

Вересень місяць, напружений у батьків школярів, так як передбачає багато фінансових витрат, адже ми хочемо своїм чадам дати найкраще. А якщо Ваше чадо додатково займається в музичній школі, то витрати необхідно множити на 2.

Але Музикант.укр вже передбачаючи цю ситуацію підготував вересневу акцію для Ваших музичних чад!

Нижче список товарів для дітей, які цілий місяць будуть по знижці для ВАС. Не забуваємо і не засмучуємося, якщо Ви щось не знайшли по знижці, адже у нас є безвідсоткова розстрочка від магазину.

Далі…
 
НУ ДУЖЕ ГАРЯЧА ЦІНА!
Середа, 29 серпня 2018, 06:39

 

 

Синтезатор Orla KX10 по акційній ціні і в розстрочку

Синтезатор Orla KX10 – один з недорогих, бюджетних інструментів італійського виробництва. При високій якості та функціональності він випереджає своїх колег з інших відомих брендів, а за ціною немає собі рівних. І хоча Orla KX10 позиціонується як інструмент для домашнього використання, але він цілком придатний і для професійних цілей. Він флагман синтезаторів Orla серії КХ. Має велику кількість тембрів – 485 і доволі потужну вбудовану акустику, чистий звук і великий інформативний дисплей. При цьому він невеликий за розмірами і важить всього 13 кг. Все це робить синтезатор Orla KX10 однією з найвдаліших покупок. Літо закінчується, але не для «Музикант.укр». Ціни, як ніколи, гарячі! Синтезатор Orla KX10 за ціною, яка ще ніколи не була. Це не 20445 гривень, а всього лишень – 7500! Окрім цього цей товар ви можете взяти в розстрочку під «0» процентів і виплачувати протягом шести місяців (пропозиція від «Музикант.укр). Кількість синтезаторів Orla KX10 обмежена!

 

Інформацію надала компанія «Музикант.укр»

 
Вперше! Дві акції за ціною однієї!
Середа, 22 серпня 2018, 06:50

 

 

Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK) і гітарна педаль ефектів Source Audio SA127 Soundblox Guitar Envelope Filter у подарунок до гітари!

Далі…
 


 
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України