Головна Спеціальні пропозиції наших партнерів Зниження цін на цифрові піаніно Yamaha до 25%!
Банер

Зниження цін на цифрові піаніно Yamaha до 25%!
Четвер, 15 червня 2017, 10:31

 

 

Легендарні цифрові піаніно Yamaha стали ще доступніше! Шановні партнери! Раді повідомити вас про істотне зниження цін на ряд цифрових піаніно Yamaha в Україні!

Завдяки нашим зусиллям у якості офіційного дистріб`ютора Yamaha в Україні й при незмінно потужній підтримці виробника в особі Yamaha Music Gulf FZE ми з великим задоволенням прагнемо представити вам нові, більш конкурентні ціни на високоякісні цифрові піаніно Yamaha DGX-660, серії P (P-45, P-115, P-255) і серії Arius (YDP-103R, YDP-143, YDP-163).

Цифрові піаніно Yamaha об`єктивно є кращими у світі! У будь-якому незалежному рейтингу, у будь-якому огляді «кращих із кращих» і «краще співвідношення ціна/якість» при виборі цифрових піаніно ви завжди зустрінете продукцію Yamaha, причому навіть не в одиничному екземплярі. Наприклад, у Top-5 з найбільш продаваних у США сценічних піаніно перші місця займають Yamaha P-45 і Yamaha P-115. Величезний досвід Yamaha у розробці акустичних фортепіано починаючи ще з XIX століття, а також високі технології дозволили у 1982 році представити перше у світі цифрове піаніно серії Clavinova. З того часу і до сьогоднішнього дня багато інших компаній рівняються на якість і можливості Yamaha у створенні цифрових піаніно.

Більш конкурентні й привабливі ціни на ряд найбільш популярних цифрових піаніно Yamaha зміцнюють лідерство компанії у даному сегменті! А для вас наших покупців це прекрасна можливість одержати квиток у прекрасний і захоплюючий світ музики для всієї родини!

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 
Банер
Банер
ukraina.net.ua - каталог сайтів України