Головна Події на ярмарку

Події на ярмарку
Компанія Комплекс-В поділиться своїм досвідом
Субота, 06 жовтня 2018, 10:12

 

 

Під час проведення «Українського музичного ярмарку 2018», наша компанія Комплекс-В поділиться своїм досвідом у продажі, а також напередодні серії навчальних курсів проведе короткий тренінг на тему акустичних розрахунків.

Далі…
 
Інформаційна платформа EZZO SOUND презентує на ярмарку оригінальні музичні інструменти з різних куточків планети
Четвер, 04 жовтня 2018, 16:40

Учасники інформаційної платформи EZZO SOUND розкажуть і представлять: інструменти з різних куточків планети Земля: японська сякухаті, мексиканський Пімак, монгольський морінхуур, вірменський дудук, індійська флейта бансурі, індіанські флейти, Кена, сампоньо, башкирський Курай, молдавський Най, українська Сопілка, окарина, варгани, тайські Барабани, австралійський діджеріду, індійська шрути, тибетські співаючі чаші, кварцові чаші (США), планетарні гонги (Німеччина, Англія, Польща, Китай), яйбахар Туреччина, Білли, ліра, гуслі, монохорд, Ханг-пан Швейцарія, рав драм Росія, Індійський ситар, природний голос – обертони горловий спів.

Далі…
 
Компанія Індіго мюзік запрошує на свій стенд (№23) !
Четвер, 04 жовтня 2018, 15:31

 

Компанія Індіго мюзік запрошує всіх бажаючих «відчути себе зіркою» на імпровізованій сцені і записати свою композицію в міні-студії звукозапису. До послуг відвідувачів виставки широкий вибір професійних мікрофонних систем для студійного запису і концертних виступів, гітар і підсилювачів, комбіків і кабінетів, процесорів і поділених ефектів, караоке-система з широким вибором популярних пісень і велика добірка «мінусовок».

 
Звукорежисер та аудіоінженер – сучасна взаємодія
Вівторок, 02 жовтня 2018, 10:10

 

 

11 жовтня, 13:00

В 50-60х рр минулого століття звукові системи були простими, що давало можливість розібратися в них, під час безпосередньої роботи з ними. В 70х роках електроніка почала дуже стрімко розвиватися, що, дуже влкчно, співпало зі стрімким розвитком музики та музичного бізнесу. З того часу, звукові системи дуже стрімко розвиваються, що призвело до появи «нової» професії – звукоінженер.

Що це за люди, які їх завдання на майданчику, яким чином можна з ними плідно співпрацювати та чи потрібні вони Вам – буде роглянуто в доповіді інженера акусто-електроніка, незалежного аудіо-інженера та концертного звукорежесера Яременка Олексія.

 
До уваги музикантів!
Вівторок, 02 жовтня 2018, 07:29

12 жовтня, 14:00

«Сучасне законодавство у сфері Авторського права і Суміжних прав та аспекти практичного застосування»

Юрій Гандзюк, голова ВГО «Всеукраїнське Агентство Авторських Прав»

12 жовтня, 15:00

Тренди аудіостоків. Яку музику купують в інтернеті?

– Що таке аудiостоки i яким чином вони допомагають музикантам заробляти гроші.

– Першi кроки для продажу музики online.

– Тренди та лайфхаки для композиторiв.

Євген Новиченко – музикант, саунд-продюсер, професійний викладач гітари, коуч.

 
«Цілюще дихання творчості»
Понеділок, 01 жовтня 2018, 08:56

творча інсталяція від Молодіжного журналу «Стіна»
в рамках «Українського музичного ярмарку-2018»
субота 13 жовтня 13 година
червона лекційна зала

 

Спікери: етно-джазова співачка Марина Юрасова (Млада)
художниця Оксана Медвєдєва (SanaVerba)
журналіст і телеведуча Наталія Костилєва

 

 

 

 

Інсталяція складатиметься із майстер-класу етно-джазової співачки Марини Юрасової (Млади) «Дихання під час співу. Музика і здорові легені» та практичної частини і музичної гімнастики від учнів школи Dream School.

А також на вас чекає бліц на тему «Люди. Янголи і Душі» від художниці Оксани Медвєдєвої та журналіста Наталії Костилєвої.

Крім того на стенді журналу «Стіна» усі три дні ярмарку буде представлена експозиція картин і відбуватимуться зустрічі із творчими особистостями.

 
Дискус «Звукорежисура. Погляд артиста»
Вівторок, 25 вересня 2018, 07:50

 

 

Часто звукорежисери викладаючись на максимум та маючи професійний підхід до справи не мають попиту серед артистів та виконавців. У чому ж справа? Чого очікує артист (як один із основних роботодавців) від звукорежисера?

Далі…
 
«Український музичний ярмарок» розпочинає акцію – розіграш подарунків!
Четвер, 27 вересня 2018, 21:30

Шановні друзі!

 

«Український музичний ярмарок» розпочинає акцію – розіграш подарунків!

 

Навушники від Українського Музичного Ярмарку та компанії «Реал мюзік»

 

 

Beyerdynamic DTX 350 m black

 

Далі…
 
Менеджмент у саундіндустрії
Неділя, 23 вересня 2018, 07:00

 

 

11 жовтня, 14:00. Спікер: Надія Бондарець (саунд експерт, засновник проекту ILoveSoundUA, директор простору звукозапису Holywood UA, медіа тренер).

Далі…
 
«Комора» запрошує на Український Музичний Ярмарок!
Четвер, 27 вересня 2018, 06:44

 

 

Компанія «Комора» братиме участь в Українському Музичному Ярмарку. Протягом двох днів ми підготували для вас цікаву програму, що передбачає бізнес-сніданок для наших партнерів та потенційних дилерів, а також спеціалізовані лекції.

Власним досвідом керування світловими приладами Martin поділиться спеціально запрошений гість Менно Аппельгоф (Нідерланди), який прочитає кілька лекцій для різної аудиторії (деталі у програмі нижче).

Далі…
 
Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні»
Середа, 03 жовтня 2018, 15:36

 

Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні», що відбудеться 13 жовтня о 16:30 на «Українському музичному ярмарку – 2018».

Далі…
 

Докладніше про події на ярмарку ...