Статті:

Український музичний ярмарок 2017: підсумки, які засвідчують розвиток музичного ринку України

 

 

Протягом трьох днів – з 12 по 14 жовтня в столичному виставковому центрі АККО Інтернешнл – відбувся «Український музичний ярмарок 2017».

43 учасники – від найбільших дистриб`юторів провідних брендів професійного звукового, світлового обладнання та музичних інструментів до вітчизняних виробників, експериментальних лабораторій і наукових інституцій – цьогоріч впевнено продемонстрували розвиток національного музичного ринку.

Детальніше...

Про Український музичний ярмарок 2016

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ЯРМАРОК

 

 

«Український музичний ярмарок» – це унікальна подія на українському ринку сценічних конструкцій, професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів.   Після 23 років плідної роботи ми пишаємося тим, що маємо репутацію провідної музичної бізнес-виставки країни, яка консолідує найуспішніші компанії і висококваліфікованих спеціалістів галузі.
 
Триденний ярмарок традиційно привертає увагу близько 10 000 відвідувачів, які приїжджають з усієї країни для участі у головній діловій події музичної галузі: ознайомлення з останніми новинками, вдосконалення фахових вмінь і налагодження нових бізнес-контактів.   Про бажання взяти участь у цьогорічній виставці вже заявили керівники багатьох відомих та молодих компаній, зокрема: Зінтеко, Юритмікс, Лайтек, РЕК, АТ Трейд, Індіго Мюзік, МAG Audio, Гало, Шоу-техніка, Камертон, Аудіомастер, Technology Group, Трембіта, Реноме, PRODJ, Universum Guitars, Eve Audio, Vicoustic, Park Audio II, Soundlight, Karaoke Your Day, СЗУ та інші.

Детальніше...

Pacific Drum Battle – 2013

 

 

«Pacific Drum Battle – 2013» – це четвертий за рахунком Всеукраїнський конкурс барабанщиків, який пройшов у рамках Українського музичного ярмарку. Він заснований компанією Зінтеко з метою знайти молодих, обдарованих та нерозкритих музикантів.

Реєстрація проводилась з 02 серпня по 19 вересня. Необхідно було заповнити та надіслати через сайт реєстраційну форму з відеозаписом свого виступу.

Детальніше...

Український музичний ярмарок-2013 – «вища ліга» музичної індустрії України

 

 

Чотири дні експонування останніх новинок звукового й світлового обладнання, сценічного обладнання та конструкцій, новинок світлового й звукового дизайну, DJ – обладнання, музичної літератури, музичних інструментів на будь-який естетичний, ціновий смак і потреби від українських виробників і дистриб’юторів протягом 26-29 вересня зібрали відвідувачів з усієї України. Вкотре професійна й спеціалізована музична подія «Український музичний ярмарок 2013» довела, що в Україні попит на якісний музичний продукт, а також зацікавлення до процесу його створення постійно зростає, незважаючи на чергові мас медійні маніпуляції довкола «фаст»-зіркових талант-шоу, де за кілька прогонів ти раптом можеш опинитися на великій сцені.

Детальніше...

Форум представників музичної індустрії Music Business-2013

26 вересня 2013 року під час спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок» розпочне свою роботу Форум фахівців музичної індустрії MUSIC BUSINESS-2013.

Ділова програма Форуму буде здійснюватись у декількох форматах:

Круглий стіл «Інтернет і музичний бізнес».

Тут зберуться представники провідних музичних Інтернет-порталів, рекорд-лейблів, online-телебачення та радіостанцій, букінг-агенцій, музичних видань, краудфандингової платформи, а також артисти, які використовують Інтернет для розвитку своєї кар’єри.

Детальніше...

Підсумковий прес-реліз «Українського музичного ярмарку – 2012»

Цьогорічний Всеукраїнський форум учасників музичної індустрії «Український музичний ярмарок», що тривав з 27 по 29 вересня 2012 року в Національному комплексі «Експоцентр України», заявив про себе як про соціального партнера у розвитку музичної освіти України.

 

 

Провідна виставка музичних інструментів, звукового і світлового обладнання у Східній Європі в черговий раз не лише репрезентувала українським відвідувачам найновіші розробки виробників цієї галузі, а й стала меценатом для 14 шкіл Києва та Київської області . Як і минулого року, в останній день ярмарку кращі учні музичних та мистецьких загальноосвітніх закладів представили на сцені просто неба концертну програму. Інструментальні, вокальні номери юних музикантів засвідчили не лише високий рівень музичної підготовки, а й їхню здатність до імпровізації. Так, учні Школи джазового та естрадного мистецтв Антон Журба і Надія Журба представили власну обробку всесвітньовідомого хіта Bobby Hebb «Sunny».

Детальніше...

Відбувся фінал конкурсу "Pacific Drum Battle – 2011"

З 29 вересня по 1 жовтня в рамках виставки музичних інструментів, світлового, звукового та сценічного обладнання "Український музичний ярмарок – 2011" відбувся фінал конкурсу "Pacific Drum Battle – 2011"

 

 

Відкриття Всеукраїнського конкурсу барабанщиків Pacific Drum Battle-2011 29 серпня 2011 року
Організатор: офіційний представник ТМ DW і Pacific Drums & Percussion в Україні –
компанія Zinteco, Cтудія Владимирська 71

 

 

"Pacific Drum Battle" – це Всеукраїнський конкурс барабанщиків, заснований офіційним представником ТМ DW і Pacific Drums & Percussion в Україні – компанією Зінтеко, Cтудія Володимирська 71.

В цьому році "Pacific Drum Battle" посилив свої позиції (конкурс було започатковано на "Українському музичному ярмарку – 2010"), заручившись підтримкою творчого проекту "Mephisto", школи барабанщиків "Skysticks", а також Всеукраїнського порталу барабанщиків http://drummer.org.ua/.

Детальніше...

В епіцентрі музичного життя країни

З 29 вересня по 1 жовтня у Києві тривала найбільша в Україні виставка музичних інструментів, світлового, звукового та сценічного обладнання – «Український музичний ярмарок – 2011».

Щорічна головна музична подія року акцентувала увагу на розвитку юних талантів. Понад 100 дітей зі шкіл Києва та Київської області виступили на професійній сцені «Українського музичного ярмарку-2011». Організатори ярмарку вирішили відмовитись від виступу українських «зірок» на відкритій сцені, водночас дозволили маленьким музикантам – учням музичних шкіл – проявити себе на головній сцені ярмарку. Загалом погодились взяти участь у своєрідному експерименті 12 шкіл. Кожна з них представила своїх найталановитіших учнів з концертною програмою. Дітки співали українські народні пісні, репертуар сучасних виконавців, виконували твори класичних композиторів.

«Ми прийшли подивитися інструменти, а тут такий концерт влаштували. Я як послухала цих діточок, захотіла, щоб і моя дочка виступила. Загалом, це хороша ідея – показові виступи учнів музичних шкіл. Адже дітям, навіть тим, які грають добре, складно перебороти свій страх перед сценою, публікою. А тут така чудова нагода потренуватися перед дорослим музичним життям», – розповіла відвідувачка ярмарку Валентина Білківська. На виставку вона привела свою доньку Ліду, яка вчиться грати на піаніно. На ярмарку їх найбільше цікавили клавішні, то ж Ліда змогла і подивитися, і пограти на кращих інструментах фортепіанного світу. До того ж, біля кожного інструмента можна було фотографуватися.

Детальніше...

Справа Леннона живе й перемагає

 

«Ти скажеш, що я мрійник,
Але я не самотній.
Колись і ти до нас приєднаєшся
І увесь світ буде єдиним»

«Уяви собі», Джон Леннон

 

Чи можна було нещодавно (усього лише якихось 30-40 років тому) мріяти про такий грандіозний концерт музики Джона Леннона й «Бітлз» на нашій сцені? Так що, здійснилися мрії? Правда Джона вже немає з нами. Але його непомітна присутність на київському концерті-акції «Come together», до 70-річчя від дня народження, який пройшов 9 жовтня на київській ВДНГ, надихає нас.

Ідея організаторів («Український музичний ярмарок», «Спілка звукорежисерів України») була не просто зібрати всіх, хто може зіграти музику «Бітлз», а створити потужне свято, з якісним звуком та світлом. Зібрати молоде покоління, яке небайдуже до музики Джона й «Бітлз» та тих, хто виріс разом з їхньою музикою і усі ці роки залишався вірним своєму одного разу обраному музичному шляху, не забуваючи «Бітлз». Таких знайдеться чимало. Цю кількість музикантів не вмістить сьогодні жодна сцена у світі, навіть якщо грати з ранку до вечора упродовж року.

Детальніше...

Олександр Пономарьов презентує сингл «Мамі», записаний голосами простих українців

 

9 жовтня 2010 року вперше в Україні в рамках проведення виставки «Український музичний ярмарок-2010» під егідою Спілки звукорежисерів України, за підтримки народного артиста України Олександра Пономарьова, студії звукозапису «З ранку до ночі», ТОВ "Акустичні матеріали та технології" , а також журналу «Уроки вокалу», відбувся безпрецедентний проект «СТОГОЛОС-2010».

В рамках проекту «СТОГОЛОС-2010» попередньо зареєстровані відвідувачі виставки мали унікальну можливість долучитися до аудіозапису нової композиції Олександра Пономарьова під назвою «Мамі» («Я вдома»), особисто виконавши уривок із пісні.

Детальніше...